FPS Oyunları için Ekipman Önerisi

AfyonleeSevki

Decapat
Başlıkta belirttiğim gibi ekipman hakkını veriyorsa paraya kıyarım genellikle CS, PUBG türü FPS oyunlar oynuyorum. Bir kere alıp uzun süre rahat etmek istediğim bir konu benim aklımda bir kaç fikir var tavsiyelerinizi bekliyorum.

Hyperx Cloud 2 7.1 (650TL)
Hyperx Alloy Fps Red (450TL)
Steelseries Qck+ XL (80TL)
Zowie Fk1’2’(+)/Ec2-A’B (450TL)

Zowie serisi hangisi elime oturursa artık. Kulaklıktan eminim sanırım ama klavyeden şüpheliyim çok sesli olmaması lazım aile evindeyim red switchler az ses çıkartıyormuş sanırım bu klavyeye bu para verilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zowie mouse ve Steelseries Qck+ XL mousepad kullanıyorum öneririm , Hyperx Alloy Elite Red Switch kullanıyorum memnunum ve senin seçtiğin klavye ile arasında fazla fark olduğunu düşünmüyorum. Kulaklık kullanmadım ama kullanan sayısı çok olduğu için bence iyidir. Bence seçimlerin iyi başka alternatifleri tabiki var ve fiyatlar olarak biraz takip etmeni öneririm çünkü bu ürünlerde internet üzerinde sürekli indirimler oluyor. Benim düşüncem bu şekilde.

Zowie mouse ve Steelseries Qck+ XL mousepad kullanıyorum öneririm , Hyperx Alloy Elite Red Switch kullanıyorum memnunum ve senin seçtiğin klavye ile arasında fazla fark olduğunu düşünmüyorum. Kulaklık kullanmadım ama kullanan sayısı çok olduğu için bence iyidir. Bence seçimlerin iyi başka alternatifleri tabiki var ve fiyatlar olarak biraz takip etmeni öneririm çünkü bu ürünlerde internet üzerinde sürekli indirimler oluyor. Benim düşüncem bu şekilde.

Zowie markanın hangi modelini kullanıyorsun?

Önceden kullandığım modellere yakın olduğu için ve önceden deneme şansım olmadığı için FK modelini tercih ettim. EC modeli bana büyük ve kaba geldi açıkçası ama terletme olayını FK modelinde görmedim. Terleme olayı belki kişiden kişiye yada EC serisinin yapısı ile ele daha çok oturtmasından kaynaklanıyor olabilir çünkü aynı malzeme kullanılıyor sonuçta , almayı düşünürsen forumda bir konu açıp tecrübesi olanlara sorabilirsin en doğru yorum onlardan gelir. FK ZA EC modelinden eline en uyanı seçersen konforlu sade bir tasarımı var ve sensörü gerçekten çok başarılı. Rival serisi güzel ama ben 2 yıl önce almıştım ve zowie serisi e spor arenasında çok kullanıldığı için tercih etmiştim.

ZA solaklar için diye biliyorum. EC1 büyük fakat EC2 neredeyse senin kullandığın FK1 ile aynı. Araştırmalarıma göre FK serisi diğer serilere göre daha ufak. Senin kullandığın farenin sensörü kaç?

ZA solaklar için diye biliyorum. EC1 büyük fakat EC2 neredeyse senin kullandığın FK1 ile aynı. Araştırmalarıma göre FK serisi diğer serilere göre daha ufak. Senin kullandığın farenin sensörü kaç?
Modeller arasındaki boyut farklılıklarını tam bilmiyorum videodan gördüğüm kadarıyla az çok yorum yapıyorum yoksa mağazada deneyimleme şansım olmadı. Sensör olarak resmi sitesinde bilgi göremedim ama diğer sitelerde Avago 3310 sensörü var diye yazıyordu ama Truemove 3 veya Pixart PMW sensörleri ile performans farkı nasıldır bilemem , ben 2 yıl önce almıştım ve ondan sonra çıkan çok mouse modeli oldu . Ama sensörü oynadığım oyunlarda CS GO , Fortnite gibi sorun yaşamadım. İzlemediysen Youtube Rocket Jump Ninja kanalında güzel incelemeler var yardımcı olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı