FPS oyunları için kulak içi kablolu kulaklık tavsiyesi

ayhansvkl

Hectopat
Arkadaşlar durumu başlıkta özetledim F/P olduğu sürece bütçede sorun yok.

HyperX Cloud Earbuds​

Omen dyad​

JBL quantum 50​

SteelSeries tusq​

Bunları buldum tecrübesi olanlar var ise dinlemek isterim.

Arkadaşlar durumu başlıkta özetledim F/P olduğu sürece bütçede sorun yok.

HyperX Cloud Earbuds​

Omen dyad​

JBL quantum 50​

SteelSeries tusq​

Bunları buldum tecrübesi olanlar var ise dinlemek isterim.
Aldınız mı? Aldıysanız ne aldınız ve memnun musunuz?

İzniniz olursa ben de bir şey sormak istiyorum. Headset kullanmayı sevmiyorum normal bir kulak içi kulaklığım var ve FPS oyunlarda çok güzel ses kastırmıyor. Kaliteli bir Gaming model almaya değer mi, güzel ses kasabilir miyim?

İzniniz olursa ben de bir şey sormak istiyorum. Headset kullanmayı sevmiyorum normal bir kulak içi kulaklığım var ve FPS oyunlarda çok güzel ses kastırmıyor. Kaliteli bir Gaming model almaya değer mi, güzel ses kasabilir miyim?
Alacak olsaydım üsttekilerden hyprex alacaktım pek ses bilgim olmadığı için adını duyurmuş Gaming bir markadan şansımı deneyecektim fakat artık her şeyi kablosuz yapma çabasında olduğum için 1more kulaklık aldım. 1More E1026BT Stylish Qualcomm AptX Destekli TWS Gerçek Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Şöyle özetleyeyim uzun yılardır oyun oynuyorum ancak profesyonel bir oyuncu değilim büyük ihtimalle kablolulardan daha fazla gecikmeye sahiptir ama benim anlayamayacağım kadar küçük bir gecikme yaklaşık 15 yıldır bilgisayar oyunları oynuyorum yani rahatsız edici bir gecikme olsa veya gerçek anlamda beni oyundan geri düşürecek bir gecikme olsa anlarım biraz Tarzanca olacak ama şöyle basit bir örnek vereyim anlaman için Valorant'ı 30 ms oynuyorum diyelim 30 ms ile 50 ms arasındaki farkı anlayamadığım gibi bunu da anlamıyorum kısaca böyle özetleyeyim.
Ses gecikmesinden memnun kaldınız mı?
.

Son düzenleme:
Şöyle özetleyeyim uzun yılardır oyun oynuyorum ancak profesyonel bir oyuncu değilim büyük ihtimalle kablolulardan daha fazla gecikmeye ama benim anlayamayacağım kadar küçük bir gecikme yaklaşık 15 yıldır bilgisayar oyunları oynuyorum yani rahatsız edici bir gecikme olsa veya gerçek anlamda beni oyundan geri düşürecek bir gecikme olsa anlarım biraz Tarzanca olacak ama şöyle basit bir örnek vereyim anlaman için Valorant'ı 30 ms oynuyorum diyelim 30 ms ile 50 ms arasındaki farkı anlayamadığım gibi bunu da anlamıyorum kısaca böyle deyim.

.
Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı