FPS oyunları için kulaklık önerisi

Machvins

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar FPS oyunları için kulaklık bakıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Eski kulaklığım SteelSeries Arctis 3 jaklı olandı. Fakat bu kulaklık kafada belli bir süreden sonra ağrı yapıyordu ve dış ses yalıtımı iyi değildi. Maalesef emekli oldu, bana ses kasma konusunda ve yalıtımı iyi bir kulaklık önerisi yapabilir misiniz? Bütçe konusunda limit yok fakat fiyat performans ürünü olsun. Arctis 3'den kaliteli olsun bahsettiğim sorunları da baz alarak güzel bir kulaklık almayı planlıyorum. Gidip de bir kulaklığa 2-3 bin vermek bana saçma geliyor çok üst düzey performans farkı olacağını sanmıyorum bilgim olmadığı için ama. Siz yine de bilgilendirirseniz sevinirim.

RAZER Blackshark V2 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Siyah Uzun süreler boyunca sorunsuz kullanırsın. Spor için alınacaklarım olmasa direkt 4 taksitle alırdım düşünmeden. Hem ihtiyacım var hem de uzun süre sonra 1300TL altına indiğini yeni görüyorum. Cidden F/P.

Bu arada itopya'da bir nebze daha uygun.

RAZER Blackshark V2 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Siyah uzun süreler boyunca sorunsuz kullanırsın. Spor için alınacaklarım olmasa direkt 4 taksitle alırdım düşünmeden. Hem ihtiyacım var hem de uzun süre sonra 1300TL altına indiğini yeni görüyorum. Cidden F/P.

Bu arada İtopya'da bir nebze daha uygun.

Hocam şimdi blackshark V2 USB'li ve ses kartı olan deği l mi? Diğeri blackshark X olan ise 3mm jak girişli doğru mudur? Farklı öneri gelmez ise vereceğim bundan sipariş Cloud 2 ne diyorsunuz peki arkadaşlar alınır mı hala?

Hocam şimdi blackshark V2 USB'li ve ses kartı olan deği l mi? Diğeri blackshark X olan ise 3mm jak girişli doğru mudur? Farklı öneri gelmez ise vereceğim bundan sipariş Cloud 2 ne diyorsunuz peki arkadaşlar alınır mı hala?
Cloud 2 fazlasıyla eskidi hocam. Bu bütçede en mantıklısı bu. Ve evet attığım ilk linkteki ses kartlı olanı.

Çok memnun kaldığım için incelemesini yaptığım bu kulaklığı tavsiye ederim. Tam bir fiyat performans ürünü :)

Arkadaşlar FPS oyunları için kulaklık bakıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Eski kulaklığım SteelSeries Arctis 3 jaklı olandı. Fakat bu kulaklık kafada belli bir süreden sonra ağrı yapıyordu ve dış ses yalıtımı iyi değildi. Maalesef emekli oldu, bana ses kasma konusunda ve yalıtımı iyi bir kulaklık önerisi yapabilir misiniz? Bütçe konusunda limit yok fakat fiyat performans ürünü olsun. Arctis 3'den kaliteli olsun bahsettiğim sorunları da baz alarak güzel bir kulaklık almayı planlıyorum. Gidip de bir kulaklığa 2-3 bin vermek bana saçma geliyor çok üst düzey performans farkı olacağını sanmıyorum bilgim olmadığı için ama. Siz yine de bilgilendirirseniz sevinirim.
kıy paraya 1 kere al, 1-1.5 tl alıpta kablo derdi ile uğraşma koy 500 1000 daha evladiyelik kablosuz adam akıllı kulaklık al
kulaklık işi gerek hifi olsun gerek gamer olsun gerek bluetooth ne kadar ekmek o kadar köfte. yani hem uygun yollu olsun hem db hem gürültü engelleyici hem konfor falan çok zor..

Kıy paraya 1 kere al, 1-1.5 TL alıp da kablo derdi ile uğraşma koy 500 1000 daha evladiyelik kablosuz adamakıllı kulaklık al.

Kulaklık işi gerek Hi-Fi olsun gerek gamer olsun gerek Bluetooth ne kadar ekmek o kadar köfte. Yani hem uygun yollu olsun hem dB hem gürültü engelleyici hem konfor falan çok zor.

Attığın kulaklık arkadaşların attığı Razer BlackShark v2'den mükemmel bir fark olacak mı? Senheiser baktım tek bir sitede müze ürünü gibi 15 bin gibi fiyata koymuşlar. Corsair belki olabilir, Arctis Pro Wireless bununla ilgili SteelSeries yazılımı ile ilk kulaklıkta çok canımı sıkmıştı oyunlarda donma vesaire yapıyordu, driveri olmadan kullandım hep ama, olabilir bu da tabii markasına güvendiğim kulaklık. Fakat benim kablo ile bir sıkıntım derdim yok kabloluda olabilir yani.

Senheiser ses konusunda Bentley Rolls Royce gibi düşüebilirsin. Kulaklık, Mikrofon gibi mevzularda Shure, Senheiser vb markalar bu işler bunlardan sorulur..

Keza V2 ile Void Elite durumu Mercedes-Opel gibi olur..

Steelseries yazılımdan dolayı canını sıktıysa Corsair bu bağlamda tüm isteklerine cevap verecek tek marka. iCUE yazılımı cidden keyifli ve başarılı. Keza kablosuzun keyfide bir başkadır, tamam şarj süreleri öyle aman aman değil fakat kablo bi yerden sonra kasmaya başlıyor..

Son düzenleme:

Geri
Yukarı