FPS oyunları için kulaklık önerisi

Senheiser ses konusunda bentley rolls royce gibi düşüebilirsin. Kulaklık, mikrofon gibi mevzularda shure, Senheiser vb markalar bu işler bunlardan sorulur.

Keza V2 ile Void Elite durumu Mercedes-Opel gibi olur.

SteelSeries yazılımdan dolayı canını sıktıysa Corsair bu bağlamda tüm isteklerine cevap verecek tek marka. iCUE yazılımı cidden keyifli ve başarılı. Keza kablosuzun keyfide bir başkadır, tamam şarj süreleri öyle aman aman değil fakat kablo bir yerden sonra kasmaya başlıyor.

Anladım Senheiser biliyorum fakat baktığımda sitelerde yorum yok. İlk attığınız yorumlarda silinmiş Senheiser'lara bakıyorum ama F/P olarak Corsair bir marka önermiştiniz sanırım. Yarına kadar güzel bir istişare yapalım vereyim siparişi dediğim gibi benim için çok bir farkı olmayacaksa boş yere ekstra ücret ödemeye gerek yok.

Anladım Senheiser biliyorum fakat baktığımda sitelerde yorum yok. İlk attığınız yorumlarda silinmiş Senheiser'lara bakıyorum ama F/P olarak Corsair bir marka önermiştiniz sanırım. Yarına kadar güzel bir istişare yapalım vereyim siparişi dediğim gibi benim için çok bir farkı olmayacaksa boş yere ekstra ücret ödemeye gerek yok.
yorumum niye silindi anlamak güç :)

Senheiser'ın hemen hemen her ürünü paradır maalesef..

Steelseries'in de ara yüz yazılımından hoşnut kalmadıysa Corsair kafanda ki tüm soru işaretlerini bu bütçelere yakın en iyi bir şekilde gidericek olan modelidir..

Yorumum niye silindi anlamak güç :)

Senheiser'ın hemen hemen her ürünü paradır maalesef.

SteelSeries'in de arayüz yazılımından hoşnut kalmadıysa Corsair kafanda ki tüm soru işaretlerini bu bütçelere yakın en iyi bir şekilde giderecek olan modelidir.

Bu sizin bahsettiğiniz Corsair hangi modeliydi ve blackshark V2 ile arasında çok fark var mı peki? Fiyat çok önemli değil fakat hafta sonları arada PUBG için kullanacağım hafta içide fırsat buldukça tabii ki ses kasma önemli de sonuçta bunu iş için kullanmıyorum. E-sporcu kafasında değilim ama almışken F/P olması yeterli benim için. Zamanında 15-20 TL'lik kulaklıklarla yargı dağıtırdık 93lüyüm de :) 1.6 dönemlerinden bahsediyorum.

Kulak üstü olması şart değilse Moondrop Chu, TruthEar Zero, Moondrop Aria, Final Audio VR3000 bakılabilir. Öbür türlü Sennheiser/Drop PC37X tek geçerim. Yalıtımı yok denilebilir open back olduğu için, ama bu da daha geniş bir soundstage sağlıyor. Ayrıca sormadan söyleyeyim, "o kadar fark" var.

Corsair Void RGB Elite Wireless Premium​

O dönemler öyle idi :) CRT monitörler 640x.. görüntü formatları internet hızı desen kb'ler ile ölçülen bir hız vs vs vs artık devir çoook değişti haliyle teknolojinin de nimetlerinden imkan buldukça dibine kadar faydanalmak lazım..

Arkadaşlar FPS oyunları için kulaklık bakıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Eski kulaklığım SteelSeries Arctis 3 jaklı olandı. Fakat bu kulaklık kafada belli bir süreden sonra ağrı yapıyordu ve dış ses yalıtımı iyi değildi. Maalesef emekli oldu, bana ses kasma konusunda ve yalıtımı iyi bir kulaklık önerisi yapabilir misiniz? Bütçe konusunda limit yok fakat fiyat performans ürünü olsun. Arctis 3'den kaliteli olsun bahsettiğim sorunları da baz alarak güzel bir kulaklık almayı planlıyorum. Gidip de bir kulaklığa 2-3 bin vermek bana saçma geliyor çok üst düzey performans farkı olacağını sanmıyorum bilgim olmadığı için ama. Siz yine de bilgilendirirseniz sevinirim.

Ben Gamepower mei kullanıyorum 3-4 saat aralıksız kullandım hiç terleme veya ağrı yapmadı mikrofonu da mükemmel benim önerim Gamepower mei. Linki: Gamepower Mei RGB 7.1 Oyuncu Kulaklık Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Arkadaşlar FPS oyunları için kulaklık bakıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Eski kulaklığım SteelSeries Arctis 3 jaklı olandı. Fakat bu kulaklık kafada belli bir süreden sonra ağrı yapıyordu ve dış ses yalıtımı iyi değildi. Maalesef emekli oldu, bana ses kasma konusunda ve yalıtımı iyi bir kulaklık önerisi yapabilir misiniz? Bütçe konusunda limit yok fakat fiyat performans ürünü olsun. Arctis 3'den kaliteli olsun bahsettiğim sorunları da baz alarak güzel bir kulaklık almayı planlıyorum. Gidip de bir kulaklığa 2-3 bin vermek bana saçma geliyor çok üst düzey performans farkı olacağını sanmıyorum bilgim olmadığı için ama. Siz yine de bilgilendirirseniz sevinirim.

Merhaba kaliteli kulaklıkların tabii ki çok farkı var. Gamepower'in 1 Rampage 1 kulaklığını kullandım. Ardından kablosuz ASUS H7 aldım aşırı fark vardı şu anda ASUS ROG Delta 7.1 RGB kullanıyorum onun farkıda aşırı fazla. Hi-Fi Quad-DAC hi-res olayları işin içine girdimi çok değişiyor. Alacaksan kesinlikle gidip 300-500 liralık kulaklık alma mutlaka kaliteli bir şey al bir kere al değiştirme gereksinimi duyma.

Yeni konular

Geri
Yukarı