FPS oyunları için kulaklık önerisi

@Machvins konu biraz karışmış da, sormak istediğin soru nedir ve kıyasladığımız kulaklıklar neler?

Hocam şöyle özetleyim Arctis 3 kullanıcısıydım. Driverda ssaudio donma yapıyordu. Onu silerek FX sound EQ yazılımı ile kullanıyordum.
Şu an istediğim F/P ürünü alacağım ürün fiyatına değsin istiyorum limit yok fakat gidip de 4-5 bin biraz saçma geliyor. Oyunlarda ses kasma çok etkili ise olabilir ama bir kulaklığa dediğim gibi o kadar ücret saçma geliyor.
Eski kulaklığımda sıkıntı kafa bandı çok ağrı yapıyordu. Ve 2-3 günden sonra ses yalıtımı sıfır genişlediği için. Bunlara uygun arkadaşlar da cevap olarak bana bu ürünleri önerdiler.

Razer BlackShark V2.
Razerblack shark V2 X
Corsair Void Elite RGB Premium Wireless.
Corsair Void Elite RGB Wireless.
Logitech X-PRO
Corsair Void Elite RGB kabloluyuda ben ekledim çok önemli değil kablolu olması.
İlk sayfada da farklı bir marka önermişlerdi. Adını tam bilmiyorum.
Sennheiser da önerdiler fakat Türkiye'de o modelin satışı yok. Yurt dışından vermedim daha önce vermek istemiyorum. Vergiler kargo süresi vesaire.

• Sennheiser tarafından GSP-350'ye bakılabilir.
  • Wireless ürünler için yorum yapamam, zira kablolu bir kulaklıkla kablosuz bir kulaklığı kıyaslamak doğru olmaz çünkü orada öncelik kriter konfor oluyor.
  • V2X'i direkt çıkar listeden.
  • V2 güzel bir ürün, mikrofonu da güzel.
  • G PRO X en iyi mikrofona ve yazılıma sahip ürün. Blue VO!CE mikrofona sahip ve oldukça detaylı yazılımı var. Yazılımın içerisinde de o kulaklığı kullanan insanlara ait tonlarca EQ ayarı var.
  • Void Elite kablolusu kötü. Mikrofon olarak da, ses kalitesi olarak da.

4-5 bine bence de çıkmaya gerek yok. O fiyatlara çıkıyorsam da oyuncu kulaklığı almam. Gider open-back bir ürün alırım; Fidelio X3, HD 560S, DT 990 Pro gibi.

• Sennheiser tarafından GSP-350'ye bakılabilir.
  • Wireless ürünler için yorum yapamam, zira kablolu bir kulaklıkla kablosuz bir kulaklığı kıyaslamak doğru olmaz çünkü orada öncelik kriter konfor oluyor.
  • V2X'i direkt çıkar listeden.
  • V2 güzel bir ürün, mikrofonu da güzel.
  • G PRO X en iyi mikrofona ve yazılıma sahip ürün. Blue vo! CE mikrofona sahip ve oldukça detaylı yazılımı var. Yazılımın içerisinde de o kulaklığı kullanan insanlara ait tonlarca EQ ayarı var.
  • Void Elite kablolusu kötü. Mikrofon olarak da, ses kalitesi olarak da.

4-5 bine bence de çıkmaya gerek yok. O fiyatlara çıkıyorsam da oyuncu kulaklığı almam. Gider open-back bir ürün alırım; fidelio X3, HD 560s, dt 990 Pro gibi.

Anladım teşekkürler. Peki Sennheiser tarafında GSP-350 mi Razer BlackShark V2 mi önerirsiniz? Alacağım kulaklıkta sonuta Arctis 3'ten üst segment olsun istiyorum. 300 liraya aldığım kulaklık 1.300 TL olmuş gerçi benimki ilk çıkan versiyonuydu. 2019 Edition çıktı daha sonra. Ona göre Corsair Void Elite eleyelim blackshark V2 alayım ya da Sennheiser 2.500 kadar çok fark olacaksa olabilir. Yoksa blackshark diyorsanız V2 alayım direkt.

Anladım teşekkürler. Peki Sennheiser tarafında GSP-350 mi Razer BlackShark V2 mi önerirsiniz? Alacağım kulaklıkta sonuta Arctis 3'ten üst segment olsun istiyorum. 300 liraya aldığım kulaklık 1.300 TL olmuş gerçi benimki ilk çıkan versiyonuydu. 2019 Edition çıktı daha sonra. Ona göre Corsair Void Elite eleyelim blackshark V2 alayım ya da Sennheiser 2.500 kadar çok fark olacaksa olabilir. Yoksa blackshark diyorsanız V2 alayım direkt.
300 liralık kulaklık bile Arctis 3'ten iyidir diye iddiaya girerim. O yüzden bana kalırsa ne alırsan al Arctis 3'ten daha memnun kalacaksındır.

GSP-350, BlackShark V2 ve G PRO X arasından da tercih yapmak sana kalmış. BlackShark V2 diğer iki kulaklığa göre bir adım geride ama.

300 liralık kulaklık bile Arctis 3'ten iyidir diye iddiaya girerim. O yüzden bana kalırsa ne alırsan al Arctis 3'ten daha memnun kalacaksındır.

GSP-350, blackshark V2 ve G PRO X arasından da tercih yapmak sana kalmış. Blackshark V2 diğer iki kulaklığa göre bir adım geride ama.

Fark etmez o sizin öneriniz nedir benim eksilerimi hangisi karşılar Sennheiser başka modeli var mı yoksa bu işimizi görür değil mi siz ne derseniz o açıkçası benim tecrübem ve bilgim yok. Ekstra bu GSP-350 harici ses kartı var mı? 1500-2500 bandında güzel bir şey alayım

GSP-350, blackshark V2 ve G PRO X arasından da tercih yapmak sana kalmış. Blackshark V2 diğer iki kulaklığa göre bir adım geride ama.

Hocam bu GSP-350 aldım şu an test aşamasındayım. Biraz ufak geldi çok ergonomik değil gibi ya da alışık olmadığım için. Sormak istediğim 2000 TL bandında bundan daha iyi bir ürün var mı? SteelSeries 5 buna nazaran nasıldır aralarında fark?

Son düzenleme:
Fark etmez o sizin öneriniz nedir benim eksilerimi hangisi karşılar Sennheiser başka modeli var mı yoksa bu işimizi görür değil mi siz ne derseniz o açıkçası benim tecrübem ve bilgim yok. Ekstra bu GSP-350 harici ses kartı var mı? 1500-2500 bandında güzel bir şey alayım

Hocam bu GSP-350 aldım şu an test aşamasındayım. Biraz ufak geldi çok ergonomik değil gibi ya da alışık olmadığım için. Sormak istediğim 2000 TL bandında bundan daha iyi bir ürün var mı? SteelSeries 5 buna nazaran nasıldır aralarında fark?
Arctis 5 kötü.

Anladım kafa kısmında tam bandı tepe kısmına değil de ön kısmına koyabiliyorum belki padleri yeni olduğu için birazdan test edeceğim detaylı. Şu anlık o zaman bu 2000 TL bandında bundan iyi alternatif var mıdır? Yoksa buna devam etmeli miyim?
Ses performansından memnunsan kullan ama kafana tam uymadıysa direkt iade et. Kafana uymayan kulaklığı kullanamazsın çünkü.

Ses performansından memnunsan kullan ama kafana tam uymadıysa direkt iade et. Kafana uymayan kulaklığı kullanamazsın çünkü.

Tepedeki yastıkları zamanla yumşadığında güzel olur gibi ilk taktığımda, SteelSeries Arctis 3 gibi direk rahat olmadı tabii de. Çok da kötü durumda değil. Ses kalitesi şu anlık güzel oyunlarda da test edeceğim fakat alternatif ne alabiliriz benim için performansı da çok önemli. Kalitesi de ve ergonomiğide.

Geri
Yukarı