FPS oyunları için mekanik klavye önerisi

APlusMath

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 10 gündür mekanik klavye aramaktayım. İyi seviyede FPS rekabetçi oyunları oynuyor sayılırım. Bu yüzden öğrendiklerime göre Red Switch'ler çok daha iyi olurmuş benim için. Ben de Red Switch bakıyorum 10 gündür. Yalnız indirime giren adam akıllı Red Switch klavye olmadı. Bütçem 700TL civarında. Aklımda, forumdan bazı arkadaşlarımızın önerisi ile Aorus K1 Cherry MX Red Switch klavye vardı. Hala aklımda ama indirime bir türlü girmedi. Son 1.5 ayın gaming gecesi indirimlerine baktım, orada da Aorus K1 indirimi göremedim. Forumdan bazıları düşüyor dedi ama ben göremedim.

Şimdi İncehesap'ta XPG Summoner 699TL'ye düşmüş. Fiyatı sanırım çok iyi ama Blue Switch. Blue Switch FPS oyunları için Red Switch'e göre az tercih ediliyor sanırım. Sizce bu klavyeyi alınır mı? Vaktim var, daha bekleyebilirim. İyi bir Red Switch için beklerim. Şu an G213 klavye kullandığım için çok acelesi yok ama 1-2 hafta içerisinde almak istiyorum artık.

Blue Switch istememe sebebim hem FPS oyunlarında Red Switch'e göre geride, hem de çok ses çıkarıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buna da bakaabilirsiniz;

Hocam bu geçen GamingGecesinde 549TL'ye düşmüştü. 549TL'ye değer mi? Ayrıca Kaihl demişlerdi sanırım. Cherry MX Red daha iyi demişlerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı