FPS oyunları için monitör önerisi

Bütçe
1600
Hocam cuk diye benim monitörü atmışsınız nasıl becerdiyseniz. FPS oynu oynayacaksanız bundan almayın.
Aoc c27g1 gaming monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Aoc c27g1 gaming monitör kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleri ile sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al. bunu alabilirsiniz 144Hz ile 165Hz arası pek fark yok Curved olduğu için orta ekrana daha iyi odakalanabilirsiniz.

27 sakın alma fps için 24 fazlası iyi değil

Hocam cuk diye benim monitörü atmışsınız nasıl becerdiyseniz. FPS oynu oynayacaksanız bundan almayın.
Aoc c27g1 gaming monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Aoc c27g1 gaming monitör kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleri ile sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al. bunu alabilirsiniz 144Hz ile 165Hz arası pek fark yok Curved olduğu için orta ekrana daha iyi odakalanabilirsiniz.
Rekabetçi düşünen birine hem 27 inç hem de ghosting olan VA panel bir monitör önermişsin. Rekabetçi düşündüğü için alınmaz.
Kendim kullanıyorum, rekabetçi düşünüyorsan alınmamalı. Daha az ghosting yapan IPS modellere bakmanı öneririm.

Rekabetçi düşünen birine hem 27 inç hem de ghosting olan VA panel bir monitör önermişsin. Rekabetçi düşündüğü için alınmaz.

Kendim kullanıyorum, rekabetçi düşünüyorsan alınmamalı. Daha az ghosting yapan IPS modellere bakmanı öneririm.
Şuan geldi kurulumu yaptım yorumuda cihazdan yazıyorum. Ne önerirsin hocam?

Hocam keşke 24g2u gibi bir IPS model tercih etseydin. Monitörden memnunsan sıkıntı yok ama bu bütçede daha iyileri var bil istedim sadece.
Şuan geldi kurulumu yaptım yorumuda cihazdan yazıyorum. Ne önerirsin hocam?
Öncelikle tuşlarla uğraşmaman için atacağım linkten monitörün yazılımını indir.
Sana referans olsun diye kendi ayarlarımı atacağım. Kendi zevkine göre değiştirirsin gerisini.
dddd.PNG

Hocam keşke 24g2u gibi bir IPS model tercih etseydin. Monitörden memnunsan sıkıntı yok ama bu bütçede daha iyileri var bil istedim sadece.

Öncelikle tuşlarla uğraşmaman için atacağım linkten monitörün yazılımını indir.
Sana referans olsun diye kendi ayarlarımı atacağım. Kendi zevkine göre değiştirirsin gerisini.
Eki Görüntüle 1193098
Valla hocam 75Hzden geçince gözüm olduğunu anladım. Programı kurmuştum birazcık kurcaladım. Genelde FPS mode açık kullanıyorum. Bazı yabancı forumlara baktığımda overdrive ı medium a alın diyor ama bakalım uzun süre kullanımda farkı ortaya çıkar. Ayarlarda düz RGB kullanıyordum ama senin ayarlarına bakarım. Yorum için teşekkür ederim.

Vallahi hocam 75Hz'den geçince gözüm olduğunu anladım. Programı kurmuştum birazcık kurcaladım. Genelde FPS mode açık kullanıyorum. Bazı yabancı forumlara baktığımda OverDrive'ı medium a alın diyor ama bakalım uzun süre kullanımda farkı ortaya çıkar. Ayarlarda düz RGB kullanıyordum ama senin ayarlarına bakarım. Yorum için teşekkür ederim.
OverDrive'ı en sona alın ve FPS modunu kullanmayın daha iyi oluyor, tecrübeyle sabit.

Geri
Yukarı