FPS Oyunları İçin Mouse Önerisi

EpicScream

Hectopat
Çoğunlukla FPS oyunları oynuyorum. Aim'imi geliştirmem lazım. Şu an Rampage'in bir mousepadini ve Kinzu v3 kullanıyorum. Eğer şunu alırsan çok büyük farklılık göreceksin dediğiniz bir mouse/mousepad var mı?
Bir de aim'imi geliştirmek adına, mouse'un hızı nasıl olmalı? Evet herkese göre değişiklik oluyor ama alışmak için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse kullanış tarzına göre bir ürün almanı öneririm. Eğer kullandığın ürün eline uyuyorsa bence onun üzerinden kendini geliştirmeye bak çoğu profesyonel oyuncunun turnavada kullandığı bir ürün. Yüksek DPI'lar bana göre biraz göz boyama yükseldikçe kontrol etmesi vs zor oluyor çoğu kişi özellikle CS'de düşük ayarlarda oynar. Bence hız reflekslerin doğrultusunda ortalarda bir yerlerde olmalı ne çok yavaş ne çok hızlı ağırlıklı olarak kullandığın silahlara göre de bu seçimi kendin yapmanı öneririm.

Claw grip veya fingertip tutuşlarıyla tutuyorsanız G303 alabilirsiniz, çok iyi bir sensöre sahip. Bütçenize de uygun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı