FPS oyunları için mouse önerisi

Hangisini tercih etmeliyim?

• Oy verenlerin toplamı
    18

ALPER622

Hectopat
Yer
Batman
Daha fazla  
Rainbow, CSGO, Lawbreakers oynuyorum ve mouse arıyorum. Hangi mouse'yi önerirsiniz? Elim 18-19 cm. Ağır bir mouse arıyorum. Tutuşum palm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rival 100 kullanmaktayım 1.5 senedir henüz hiç bir sıkıntısıyla karşılaşmadım. Rival 310 ya da herhangi bir rival ürününün üzeceğini düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Neredeyse 3 senedir rival 300 kullanıyorum.Bu süre boyunca 2 sıkıntı yaşadım.
1)15-16. ayında çift tıklama sorunları baş gösterdi.İçini açtım ve switchleri temizledim.Şu ana kadar tekrar böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım.
2)Yan taraftaki plastik zamanla aşınıyor ve aşındıkça daha rahatsız edici bir hal alıyor.Eline yapışmaya başlıyor.En sonunda komple soydum 2 tarafıda.
2 sorunda kronik diyebiliriz.Forumlarda bu sorunları yaşayanları gördüm.Bizzat arkadaşımda aynı sorunları yaşadı.Şunuda belirteyim ürünü hor kullandığımı düşünmüyorum.Bu zaman sürecinde taş çatlasa 5-6 kez yere düşmüştür.Tavsiye edermisin dersen.Performans olarak çok memnun kaldığımı söyleyebilirim.Bu sorunlar olmasına rağmen tekrar alabilirim.

Neredeyse 3 senedir rival 300 kullanıyorum.Bu süre boyunca 2 sıkıntı yaşadım.
1)15-16. ayında çift tıklama sorunları baş gösterdi.İçini açtım ve switchleri temizledim.Şu ana kadar tekrar böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım.
2)Yan taraftaki plastik zamanla aşınıyor ve aşındıkça daha rahatsız edici bir hal alıyor.Eline yapışmaya başlıyor.En sonunda komple soydum 2 tarafıda.
2 sorunda kronik diyebiliriz.Forumlarda bu sorunları yaşayanları gördüm.Bizzat arkadaşımda aynı sorunları yaşadı.Şunuda belirteyim ürünü hor kullandığımı düşünmüyorum.Bu zaman sürecinde taş çatlasa 5-6 kez yere düşmüştür.Tavsiye edermisin dersen.Performans olarak çok memnun kaldığımı söyleyebilirim.Bu sorunlar olmasına rağmen tekrar alabilirim.
Rival300ün ağırlığı iyimi ben ağır bir mouse arıyorumda? Bir de sensörü kaliteli mi dpi olarak hangi dpiları ayarlayabiliyoruz?

6500dpi a kadar çıkıyor.Ben cs go için almıştım ve 800dpi olarak kullanıyorum o zamandan beri.Sensör olarak açıkçası bir sıkıntı yaşamadım.Sağa sola çevirirken hiç istemediğim bir hareket yapmadı.Hafif kaldırınca herhangi bir hareketi algılamıyor.Eski kullandığım ürün a4 x7 idi.Rival 300e geçiş yaptığımda artan kontrolü açıkça hissetmiştim.Ağırlık olarak 130gr.O size göre değişir diyeyim.Deneme şansınız varsa bir mağazada deneyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı