FPS oyunları için mouse ve mouse pad tavsiyesi

Bütçe
Mouse=600 Mousepad=125

Lopeinte

Femtopat
Yer
Bolu
Daha fazla  
Mouse için yaklaşık 600 lira gibi bir bütçem var. Mouse pad için ise yaklaşık 100-150 lira gibi bir bütçe, yüksek kademelerde FPS oyunları oynuyorum tercihlerinizi buna göre atarsanız çok memnun olurum. Konu hakkında Zowie, SteelSeries ve Logitech gibi markaların bir sürü faresi öneri olarak geldi ancak kararsız kaldım. RGB takıntım yok, kademe olarak üste çıkaracak bir şey arıyorum, o yüzden Zowie benim için bir tık önde gibi.

Zowie farelerine balon desek yalan olmaz. Sözde üst seviye oyuncu ürünü olan Mousesi FK1-B de pmw 3360 gibi yüksek olmayan bir sensör bulunduruyor.

El ölçülerinizi ve tutuş şeklinizi belirtir misiniz lütfen.

Mouse pad olarak ise kaça kaç olmasını istersiniz?

Zowie farelerine balon desek yalan olmaz. Sözde üst seviye oyuncu ürünü olan Mouse'sinde pmw 3360 gibi yüksek olmayan bir sensör bulunduruyor.

El ölçülerinizi ve tutuş şeklinizi belirtir misiniz lütfen.

Mouse pad olarak ise kaça kaç olmasını istersiniz?

Palm grip kullanıyorum genellikle ama tamamen avuç içini yapıştırmadan, değişik biraz. Elim ne büyük ne küçük orta boy diyebiliriz galiba. Mouse pad ise 32x27 gibi bir şey gayet yeterli.

Palm grip kullanıyorum genellikle ama tamamen avuç içini yapıştırmadan, değişik biraz. Elim ne büyük ne küçük orta boy diyebiliriz galiba. Mouse pad ise 32x27 gibi bir şey gayet yeterli.

Ne büyük ne küçük değil de en ve boy olarak ölçülerini belirtseniz daha iyi olur.

Mouse konusunda o kadar bilgi sahibi değilim, ancak böyle mouselar her yerinden bir şey çıkması dolayısıyla beni FPS oynarken yorar diye korkuyorum bilginiz var mı?

Ne büyük ne küçük değil de en ve boy olarak ölçülerini belirtseniz daha iyi olur.

Kapalı iken 16x9.

Bunları alabilirsiniz.

Xrades 12 model 30x25 40x40 - 70x30 - 90x40 Gaming Mousepad Fiyatları ve Özellikleri siyah olanında 40x40 mevcut onu alabilirsiniz.

Bloody MP-50RS RGB Mouse Pad Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ışık olsa kötü olmaz derseniz bunu alabilirsiniz güzel indirimler ile daha düşük bir fiyata da getirebilirsiniz.

Bunları alabilirsiniz.

Xrades 12 model 30x25 40x40 - 70x30 - 90x40 Gaming Mousepad Fiyatları ve Özellikleri siyah olanında 40x40 mevcut onu alabilirsiniz.

Bloody MP-50RS RGB Mouse Pad Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ışık olsa kötü olmaz derseniz bunu alabilirsiniz güzel indirimler ile daha düşük bir fiyata da getirebilirsiniz.

Mouse pad olarak QCK öneriliyor çoğu yerde o konuda düşünceniz ne?

Yeni konular

Geri
Yukarı