FPS oyunlarında en önemli olan ekipman nedir?

Bütçe
900
FPS oyunlarını iyi oynamak için iyi reflekslere sahip olmak hızlı dönüşler yapabilmek gerekir. Sizin hızlı dönüşlerinizi oyuna aktaracak ekipman faredir. Ve bu dönüşleri oyuna en iyi şekilde yansıtabilmesi için farenin iyi bir sensöre sahip olması gerekir. Sonuç olarak, en önemli ekipman faredir.

Sağolun muhtemelen Zowie EC2 alacagım.

-
Cloud 2 aldım yakın zamanda kulaklık olarak problemim yok ama mouse için onu diyemeyeceğim klavyem 1 ay önce tekliyordu düzeldi şu aralar ondan dolayı vazgeçmiştim Zowie EC2 alacagım muhtemelen.
Zowie serisi çok eski bir seri. Önermiyorum. Zaten aynı vücuda sahip Sharkoon Light2 serisi var.

Bence kulaklık çünkü ses kasmalısın.

Kulaklıgım Cloud 2 yeni aldım gayet yeterli geliyor bana.
Tavsiye etmem, gereksiz pahalı bir ürün. Sensörü de o kadar iyi değil.

Peki siz ne önerirsiniz 800 900 TL'ye kadar çıkabilirim G PRO Hero almak isterdim 2 aya kadar 800 900 TL'ye görmüştüm şu anda minimum 1200 TL çok pahalı geliyor ve bütcemi aşıyor.

Mouse bence. Sonuçta onla millete saldırıyoruz. Çok da pahalı olmasına gerek de yok Light2 200 yeterlidir.

Zowie'yi çok kullanan vardı esporla ilgilenenlerden ondan düşünmüştüm 2 ay önce G PRO Hero alacaktım 800 TL ydi o zamanlar şu anda minimum 1200 TL. Bakacagım bu mouse ada.
O mouse da fiyatını haketmiyor, o fiyat için Model O Wireless var.

Geri
Yukarı