FPS oyunlarında kendimi nasıl geliştiririm?

Gojou Satoru

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar. Ben CS:GO ve Valorant oynuyorum. Fakat aimim yeterli değil ve biraz hızlı sinirlenebiliyorum. Bu sinirin önüne nasıl geçebilirim ve aimimi nasıl gelistirebilirim?

Arkadaşlar iyi akşamlar. Ben CS:GO ve Valorant oynuyorum. Fakat aimim yeterli değil ve biraz hızlı sinirlenebiliyorum. Bu sinirin önüne nasıl geçebilirim ve aimimi nasıl gelistirebilirim?

Poligona girin, CS:GO için de atölyede aim haritaları var onları kullanabilirsiniz. Günlük olarak düzenli alıştırma yaparak aiminizi gelistirebilirsiniz.

Aim Lab da reflexlerini ve aimini geliştirebilirsin ve crossunu sürekli kafa hizasında tutmaya calış, uzaktaki adama tek tek ve sakince ateş et.

İlk öncelikle oyuna girmeden önce 30 dakika aim çalışarak adapte ol ve 2 maçta bir, bir daha aim çalış dikkatli oynamaya çalış kebdince bu bir oyun ne olabilir ki de bunu 21 gün boyunca yap gelişmessen ben bir şey demiyorum.

Bunun basit bir oyun olduğunu ve istediğin zaman tekrar oynayabileceğini, senin her seferinde mükemmel bir takım denk gelmeyeceğini vs düşünerek oynarsan sinirinin önüne geçebilirsin. Aim içinde, aim haritalarında biraz vakit geçir, topluluk sunucularında falan oyna biraz. Öncelikle tek bir silah ile oynamaya çalış ki ona iyice alışasın. Zamanla diğerlerini de geliştirirsin.

Alıştırmaları genelde erken saatlerde/uyandıktan sonra yap. Silahı kafa hizasında tutmaya çalış ve sıkarken kafa hizasından başlayıp sıkmaya devam ederken eğilip aimi biraz aşşağı çekerek güzel bir spray yapabilirsin (Valorant için).

Öncellikle kendi fare hassasiyetini bul bunu tam arkandaki adamın üstüne aim koyabilecek şekilde yaparsın ardından her gün bot vur 1000-1500 tane kafi . Haritalardan rakip çıkabilecek yerleri ezberle ve peekleri çalış

Yeni konular

Geri
Yukarı