FPS oyunu önerisi

Crysis hiç oynamadım, ama teknolojik falan. Ben ya ikinci dünya savaşı ya da yakın/modern seviyorum daha çok.

O da simülasyon gibi bir oyun değil mi?
çok fazla ikinci dünya savaşı temalı güncel ama düşük sistem gereksinimli oyun yok.Savaş deneyimini ben Metro ve S.TA.L.K.E.R.'da buldum kaldırırsa bir dene bence zarar gelmez.

Red Orchestra 2 ve Ravenfield. Ravenfield bakabilirsiniz belki beğenirsiniz ama RO2 kesinlikle bakmanız lazım.
Rising Storm 2 Vietnam'ı Epic'ten bedava almıştım ama sistemim kaldırmaz sanırım, Red Orchestra 2 alacağım hocam.

Red Orchestra 2 çok değişik hocam, vazgeçtim. Tüfek 360 derece hareket ediyor. Sanırım kasa kasa Battlefield 1'e devam edeceğim.

Son düzenleme:
Rising storm 2 Vietnam'ı Epic'ten bedava almıştım ama sistemim kaldırmaz sanırım, red orchestra 2 alacağım hocam.

Red orchestra 2 çok değişik hocam, vazgeçtim. Tüfek 360 derece hareket ediyor. Sanırım kasa kasa Battlefield 1'e devam edeceğim.

Hocam sizin istediğiniz tarzda pek yok ya Cod ya BF oynayacaksınız eski olan verdun gibi oyunlar var ama sunucuları boş kalmadı oynayan.

Yeni konular

Geri
Yukarı