FPS Stili Oyun Önerisi

Tregrast

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bana FPS tarzı oyun önerebilir misiniz? Şuan Metro Serisini bitirdim ve CoD (Call of Duty) serisinden CoD 4:Modern Warfare oyununu oynadım. Bunlardan sonra aklımda Battlefield var ancak başka oyun var mı bilmiyorum, önerebileceğiniz FPS oyunu var mı? Veya Bf-CoD serisinden şu oyunu kesinlikle oynamalısın gibi tavsiyesi olanlar var mı?

Bende aynı düşünüyordum ve BF1 aldım. Oyunda nadirende olsa hile geliyor ve eski silahlar şahsen benim ilgimi pek çekmiyor ama çok iyi kalitede yapım. FPS olarak en iyi son çıkan COD Modern Warfare bence. Fiyatının düşmesini bekliyorum onun ben de.

Bende aynı düşünüyordum ve BF1 aldım. Oyunda nadirende olsa hile geliyor ve eski silahlar şahsen benim ilgimi pek çekmiyor ama çok iyi kalitede yapım. FPS olarak en iyi son çıkan COD Modern Warfare bence. Fiyatının düşmesini bekliyorum onun ben de.
Modern Warfare serisi şuan indirimde diye biliyorum, Steam'e Bi bakmanı öneririm
Ayrıca ben hikaye modu için almak istiyorum, multi-player oynayacağımı düşünmüyorum.

Modern Warfare serisi şuan indirimde diye biliyorum, Steam'e Bi bakmanı öneririm
Ayrıca ben hikaye modu için almak istiyorum, multi-player oynayacağımı düşünmüyorum.
BF1 hikayesi çok kaliteli olmuş. Savaştan kesitler ile. BF5 de muhtemelen öyle iyidir. BF1 Türkçe olduğundan dolayı ayrıca artı durumda. Modern Warfare hikaye kısmı da seni tatmin edecektir.

Wolfenstein serisine bakabilirsin. Şu an The New Order + Old Blood 20 lira.

Wolfenstein Youngblood oynuyorum niyeyse yazmamışım. Kesinlikle muazzam oyun. Tavsiye ederim.
Ben daha onu almadım. New Colossus ve 2 oyunu aldım geçtiğimiz indirimde. Şimdi RDR2'yi bitirip devam edeceğim. İlk oyunu bitirdim ama tadı damağımda kaldı. Youngblood için çok olumsuz yorum var. Yanındaki NPC için saçma sapan iş yapıyor, sürekli ölüyor falan diyorlar. Üçünü bitirdikten sonra onu da almamı önerir misin?

Ben daha onu almadım. New Colossus ve 2 oyunu aldım geçtiğimiz indirimde. Şimdi RDR2'yi bitirip devam edeceğim. İlk oyunu bitirdim ama tadı damağımda kaldı. Youngblood için çok olumsuz yorum var. Yanındaki NPC için saçma sapan iş yapıyor, sürekli ölüyor falan diyorlar. Üçünü bitirdikten sonra onu da almamı önerir misin?
Ne alakası varmış da. Tam tersine ben ondan çok ölüyorum yeri geliyor. Pozisyonu çok iyi alıyor kız kardeşim ;) RTX desteği de geldi henüz o şekilde denemedim ama. Bir oyun sistemi bu kadar az yorarak bu denli daha ne kadar kaliteli olabilir diye düşünmeden edemiyorum. Yani şiddetle öneririm Youngblood. Ayrı olarak eklemek isterim ki konu sahibinin ilgisini çekerse Crysis 2 ve 3 de bende yeri ayrıdır. Kaliteli bir oyundur kesinlikle o da.

Yeni konular

Geri
Yukarı