FPS ve performans derecesi sınırda

Maslany

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar;
Bilgisayarda çözemediğim ekran pır pır (göz kırpması) sorunu var. Genelde çizim programı açıkken ekran pır pır yapıyor. Radeon uygulamasından baktığımda resimde gördüğünüz gibi bir FPS ve performans sınırda uyarısı alıyorum. Bunu neden yapar acaba ve nasıl düzeltirim acaba? Altta çalışan Online bir oyun ve Chrome açık oluyor genelde. Corsair 16 GB RAM, Sapphire 8 GB ekran kartı, Gigabyte B450M S2H anakart bulunmakta bilgisayarımda. Grafikleri yüksek oyunlarda bunu yapmıyor. Sadece bu çizim programında yapıyor. Göz kırpma sorunu bundan olduğunu düşünüyorum, çünkü her yolu denedim, bir tek bu kaldı.

Başlıksız-1.jpg

Teste altta açıktı. Genelde açık oluyor. Knight Online oyun grafikleri yüksek bir oyunda değil. Mesela şu anda kapalı oyun pır pır sorunum gitti ama FPS falan aynı gösteriyor resimdeki gibi çizim programının.

Teste altta açıktı. Genelde açık oluyor. Knight Online oyun grafikleri yüksek bir oyunda değil. Mesela şu anda kapalı oyun pır pır sorunum gitti ama FPS falan aynı gösteriyor resimdeki gibi çizim programının.

Olabilir AMD sistem RAM'e önem veriyor bir de bomboş sadece test açıkken deneyin

Yeni konular

Geri
Yukarı