Schneider Electric APC LS1500-RS 1500VA/750W 3 Schuko Çıkış Otomatik Voltaj Regülatörü - LS1500-RS hocam şu ürünü alıp deneyin. BIOS pilini çıkarıp, statik elektriğini aldıktan sonra cihaza takıp deneyin sorun çözülürse ne mutlu çözülmez ise Amazon üzerinden 2-3 gün deneyip iade edersin

Schneider Electric APC LS1500-RS 1500VA/750W 3 Schuko Çıkış Otomatik Voltaj Regülatörü - LS1500-RS hocam şu ürünü alıp deneyin. BIOS pilini çıkarıp, statik elektriğini aldıktan sonra cihaza takıp deneyin sorun çözülürse ne mutlu çözülmez ise Amazon üzerinden 2-3 gün deneyip iade edersiniz.
Onuda denicem bios plini çıkarıp denemek PC için sorun olmazmı

Onuda deneyeceğim BIOS plini çıkarıp denemek PC için sorun olmaz mı?

Burada anlatılanların aynısını 2 yıl yaşadım ve herkesi o kadar iyi anlıyorum ki 400FPS almama rağmen ve BenQ XL2546 olmasına rağmen oyun aşırı berbat kasıyor gibi 0 akıcılık vbvb bu attığım ürün elekrik dengesini sağlıyor ve kesintisiz 220Volt veriyor. Evime arkadaşımın muazzam akıcı kasasını ve monitörümü getirip çocukla beraber test ettik ve gözle görülür farkı oda hissetti sanki 60Hz gibi bir görüntü. Sonuç olarak voltaj regülatörü alarak 750W günümüz için kasa + monitöre yeter sorunu çözebilirsiniz.

Burada anlatılanların aynısını 2 yıl yaşadım ve herkesi o kadar iyi anlıyorum ki 400FPS almama rağmen ve BenQ XL2546 olmasına rağmen oyun aşırı berbat kasıyor gibi 0 akıcılık vbvb bu attığım ürün elekrik dengesini sağlıyor ve kesintisiz 220Volt veriyor. Evime arkadaşımın muazzam akıcı kasasını ve monitörümü getirip çocukla beraber test ettik ve gözle görülür farkı oda hissetti sanki 60Hz gibi bir görüntü. Sonuç olarak voltaj regülatörü alarak 750W günümüz için kasa + monitöre yeter sorunu çözebilirsini

Burada anlatılanların aynısını 2 yıl yaşadım ve herkesi o kadar iyi anlıyorum ki 400FPS almama rağmen ve BenQ XL2546 olmasına rağmen oyun aşırı berbat kasıyor gibi 0 akıcılık vbvb bu attığım ürün elekrik dengesini sağlıyor ve kesintisiz 220Volt veriyor. Evime arkadaşımın muazzam akıcı kasasını ve monitörümü getirip çocukla beraber test ettik ve gözle görülür farkı oda hissetti sanki 60Hz gibi bir görüntü. Sonuç olarak voltaj regülatörü alarak 750W günümüz için kasa + monitöre yeter sorunu çözebilirsiniz.
15 kv regülator ilede denedim hocam ama çözemedim

Bu konu altında bu sorunu yaşayan herkes lütfen eğer faresinde Hz değiştirme ayarı var ise onu 500'e çekebilir mi 1000 Hz kullandığım fareyi 500 Hz e çektiğim gibi bütün akıcılık sorunum halloldu 144 Hz de 60 Hz hissi yaşıyordum, fare takılma sorunu yaşıyordum bu yüzden mouse pad alacaktım hatta.

Arkadaşlar benim bu yaşamış olduğum sorun kesinlikle elektrik tesisatından kaynaklanan bir sorunmuş, topraklama veya faz bağlantılarında eksiklik var ve bu sorunu ne UPS ne de regülatör çözüyor. Sadece işi iyi bilen bir elektrikçi sorunu çözebilir, tanıdığınız güvendiğiniz ve önceden fiyatta anlaşabileceğiniz bir elektrikçi çağırıp soruna baktırabilirsiniz.

Arkadaşlar benim bu yaşamış olduğum sorun kesinlikle elektrik tesisatından kaynaklanan bir sorunmuş, topraklama veya faz bağlantılarında eksiklik var ve bu sorunu ne UPS ne de regülatör çözüyor. Sadece işi iyi bilen bir elektrikçi sorunu çözebilir, tanıdığınız güvendiğiniz ve önceden fiyatta anlaşabileceğiniz bir elektrikçi çağırıp soruna baktırabilirsiniz.

Hocam başka bir evde denedinizmi

Elektrikçiye ne diyeceğiz peki hocam? Sorunun ismi olarak veya neden kaynaklandığı nasıl ifade edeceğiz?

Bende de aynı sorun vardı FPS 100 gözükmesine rağmen NVIDIA üzerinde %99 değeri 40 50 FPS değerlerinde dolaşıyordu birçok şey denedim ama en çok işe yarayan ayar V-Sync oldu.

Hocam başka bir evde denedinizmi.

Denedim hocam BenQ 240Hz var bende ve gerçekten 240Hz in heleki BenQ'nun farkını 2 yıl sonra hissedebildim. Ek olarak arkadaşın sistemi kendi evime aldım ASUS 280Hz vsvs sağlam PC'si var be kendi evimde tekrar 60Hz'den beter görüntü almaya devam ettim.

Elektrikçiye ne diyeceğiz peki hocam? Sorunun ismi olarak veya neden kaynaklandığı nasıl ifade edeceğiz?

Topraklama yapılmışmı, fazlar doğru bağlanmış mı eğer ki cihazlar elektrik çarpıyorsa bu sorun çok karşılaşılan bir sıkıntı, voltaj dengesi doğru mu eğer ki voltaj dengesi bozuk ise voltaj regülatörü alıp sorunu çözebilirsiniz. Elektrikçinin bulmuş olduğu sıkıntıya göre şekil alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı