Advertisement

FPV drone toplamak

mr_hidir

Decapat
Merhabalar drone toplamak istiyorum.
Kumandam;
Taranis QX7.
Gozluk;
Eachine VR 007.
1000₺ bütçem var bu paraya beni uzmeyecek görüntüye lag girmeyecek bir drone toplamak istiyorum bir de hatri sayılır bir menzil olsun yeterli 3-5 tane pile hiç gerek yok ilerde ben alacağım (ilave edecegim).
Kumandam;
Taranis qx7.
Gozluk;
Eachine VR 007.
1000₺ bütçem var bu paraya beni uzmeyecek görüntüye lag girmeyecek bir drone toplamak istiyorum bir de hatri sayılır bir menzil olsun yeterli 3-5 tane pile hiç gerek yok ileride ben alacağım (ilave edecegim).

Şu anda bir tane 3" ve 5" cihaz sahibiyim bugune kadar da 5 tane cihaz elden geçirdim birçok konuyu deneyimledim ve bilgi sahibiyim parası olan ve bu tarz işlere girmek isteyenler ama yapamayacağından korkan kişiler veyahut içinden çıkamadığı sorunu olan kişiler bana 7/24 her şeyi buradan sorabilirler bir şeyleri denemekten korkmayın ve araştırmayı hiçbir zaman bırakmayın söyleyeceklerim bu kadar.

Son düzenleme:

Hof

Decipat
Makaleler
2
Yer
Ada
Kumandam;
Taranis QX7.
Gozluk;
Eachine VR 007.
1000₺ bütçem var bu paraya beni uzmeyecek görüntüye lag girmeyecek bir drone toplamak istiyorum bir de hatri sayılır bir menzil olsun yeterli 3-5 tane pile hiç gerek yok ilerde ben alacağım (ilave edecegim).

Şu anda bir tane 3" ve 5" cihaz sahibiyim bugune kadar da 5 tane cihaz elden geçirdim birçok konuyu deneyimledim ve bilgi sahibiyim parası olan ve bu tarz işlere girmek isteyenler ama yapamayacağından korkan kişiler veyahut içinden çıkamadığı sorunu olan kişiler bana 7/24 her şeyi buradan sorabilirler bir şeyleri denemekten korkmayın ve araştırmayı hiçbir zaman bırakmayın söyleyeceklerim bu kadar.
Ne yaptınız hocam güzel bir şey aldınız mı? Şuan da 1000 TL'ye mobula 7 bile zor bulunuyor.

oculus reparo

Hectopat
Kumandam;
Taranis QX7.
Gozluk;
Eachine VR 007.

Bende toplamak istiyorum dönüş yaparsanız yardımınızı isteyecektim.

oculus reparo

Hectopat
tabiki yardımcı olabilirim her türlü, benim de takıldığım yerde kaynaklardan öğreniriz. :D
@İbrahim Zdemir de bilir, anlar.
Dün bir konu açtım onu bulabilir misiniz acaba FPV drone toplamak veya hazır drone almak diye onu bir okuyabilir misiniz.

Yeni konular

Yukarı