Fransızca öğrenmek için kitap önerisi

Ferhat Yıldız'ın kitabı sayesinde konuşup, iletişim kurabilecek kadar öğrenmiştim. Piyasanın en iyi dilbilimcilerinden, kendisi 9 dil biliyor ve hepsi için öğrettiği kitaplar/videolar var.

Bende olan kitabı bu: BÜYÜK İNDİRİM ADIM ADIM FRANSIZCA + SESLİ KİTAP FERHAT YILDIZ

Ayrıca kitabı satın almadan sadece videolarını izleyerek de geliştirebilirsin, kitap daha iyi olur tabii de;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ferhat Yıldız'ın kitabı sayesinde konuşup, iletişim kurabilecek kadar öğrenmiştim. Piyasanın en iyi dilbilimcilerinden, kendisi 9 dil biliyor ve hepsi için öğrettiği kitaplar/videolar var.

Bende olan kitabı bu: BÜYÜK İNDİRİM ADIM ADIM FRANSIZCA + SESLİ KİTAP FERHAT YILDIZ

Ayrıca kitabı satın almadan sadece videolarını izleyerek de geliştirebilirsin, kitap daha iyi olur tabii de;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Tesekkurler, internetten siparis edip beklemek yerine Ankara icin de elden satin alabilecegim bir kitapci var mi?

İstanbul'da birkaç Fransız dil okulu ve benzeri yerler var. Yakınsan pratik yapmak için oralara gitmeni öneririm. Amatör sayılmazlar.
Tesekkurler, Ankaradayim.

Ferhat yıldız'ın kitabı sayesinde konuşup, iletişim kurabilecek kadar öğrenmiştim. Piyasanın en iyi dilbilimcilerinden, kendisi 9 dil biliyor ve hepsi için öğrettiği kitaplar/videolar var.

Ben sıfırdan başlamak istiyorum. Ferhat yıldız benim için de uygun mu olur?

Tesekkurler, internetten siparis edip beklemek yerine Ankara icin de elden satin alabilecegim bir kitapci var mi?

Tesekkurler, Ankaradayim.
Rica ederim, hiç hatırlamıyorum ben alalı 3-4 sene oluyor. Kızılay'da kitapçılar çarşısından bulabilirsiniz belki.

Ben sıfırdan başlamak istiyorum. Ferhat yıldız benim için de uygun mu olur?
Evet, önerdiğim kitap başlangıç için uygundur. Fransızcayı sıfırdan basit bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Son düzenleme:
Fransizcaya su siralar cok ilgi duyuyorum, hali hazirda A2 biraz biliyorum, gelistirip ileri duzey icin kitap seti ve online egitim sitesi vs onerebilir misiniz?
Merhaba,

Eğer ileri bir seviyeye geldiysen bana da kaynak önerisi yapabilir misin acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı