Free To Play MMORPG Oyun Önerisi

Metin 2 oyununa yine başlamıştım geçen yaz. Şaman çar açtım hiç sıkılmadan 34-35 levellere kastım. Pay to win diyip ağlamak yerine ticaret (al-sat) yaptım, +bastım sattım, zamanımı verdim. Pazar açtığımda item satılmasını beklemek gibi tonlarca şey zevk verdi oyunda. Bu metin 2 bambaşka bir oyun ya. Küçüklüğümden beri bağımlısıyım. Yaz tatili bitince şok geçirdim. Oyuna zaman ayıramadım, dersler üstüme geldi ve bıraktım. Eski tip metin 2 pvp serverleri açılıyordu eskiden ama sağlam oluyorlardı yenidenmt2 gibi. Onu tavsiye etsem o server kapandı ve şuanki "eski metin2 özledin mi? Gell." tarzı serverler çöp. Online sayıları az, adminler çoluk çocuk, çok hızlı kapanıyorlar. Durum vahim kısacası... :(

Metin 2 oyununa yine başlamıştım geçen yaz. Şaman çar açtım hiç sıkılmadan 34-35 levellere kastım. Pay to win diyip ağlamak yerine ticaret (al-sat) yaptım, +bastım sattım, zamanımı verdim. Pazar açtığımda item satılmasını beklemek gibi tonlarca şey zevk verdi oyunda. Bu metin 2 bambaşka bir oyun ya. Küçüklüğümden beri bağımlısıyım. Yaz tatili bitince şok geçirdim. Oyuna zaman ayıramadım, dersler üstüme geldi ve bıraktım. Eski tip metin 2 pvp serverleri açılıyordu eskiden ama sağlam oluyorlardı yenidenmt2 gibi. Onu tavsiye etsem o server kapandı ve şuanki "eski metin2 özledin mi? Gell." tarzı serverler çöp. Online sayıları az, adminler çoluk çocuk, çok hızlı kapanıyorlar. Durum vahim kısacası... :(
Çok eskide kaldı dostum. Yeni şeyler getirdiklerini duydum fakat hiç heyecan katmıyor açıkçası.
Tera Online. 2017 sonrası baya detaylandırıldı oyun. Eskiden 65 LV son idi. Şimdi 3-5 saate 65 olup, dungeon'lara girerek 70 LV'e kasıyorsun. Emek istiyor o kısmı. Güzel bir arkadaş grubu yaparsan (ki az Türk var, dilini de geliştirirsin) oyundan zevk alabilirsin.
Dostum Tera Online'ı indirdim fakat önümde 3 adet server bulunmakta. Hangi server da başlamalıyım? Türklerin yoğunlukta olduğu var mı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı