Çözüldü FreeDOS bilgisayar nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arnold1299

Hectopat
Yer
Ankara
RAM
32GB DDR5
Ekran kartı
4080
İşlemci
i9 13900HX
Merhaba, ilk defa FreeDOS laptop aldım. Düzgün ve en iyi şekilde nasıl kurabilirim? 2TB SSD mevcut kaç diske ayırmam mantıklı olur? Sürücüleri en güncel ve hatasız nasıl kurmam gerekiyor? BIOS güncellemesi yapmalı mıyım? Işlemci Intel i9 13900HX ekran kartı RTX 4080.

Çözüm
Bu video aracılığı ile güzel bir şekilde kurabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Recep bey her şeyi anlatıyor burada yazmaya gerek kalmamış.

Çok teşekkür ederim.

@Eray T videoyu izledim Windows kurmadan önce BIOS güncellemesi yapılmalı deniyor. Fakat ben aldığım laptopun anakartının ne olduğunu bilmiyorum ve internette de bulamadım. FreeDOS olduğu için de açıp bakamıyorum ne yapmam gerekiyor.

Son düzenleme:
İçinde işletim sistemi yoksa önce Windows kurunuz. Ardından alt kısımda paylaştığım siteden BIOS'u indiriniz.

@Eray T tamam teşekkür ederim. Peki buradan hangisini seçmem gerekiyor indirirken Windows 11 mi? Windows 11 sürüm 22H2 (64 Bit) mi?

1685830660383.png

Yeni konular

Geri
Yukarı