FreeDOS bilgisayara taşıyıcıyla Windows yükleyebilir miyiz?

Canberk Yeşilok

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, geçenlerde bilgisayar satın almıştım. Fakat az bir araştırma yapıp bir üst modelini almak hem daha az fiyat farkı hem de akıl kârı olduğuna karar verip bu bilgisayarımızı iade edip, bir üst modelini satın alma kararı aldım. şimdi gelelim asıl konumuza, benim flash belleğim maalesef kayıp elimde de 2 TB taşıyıcım var şimdi FreeDOS bir bilgisayara taşıyıcıyla Windows kurabilir miyim?

Eğer harici diskin bir usb çevirici aracılığı ile bağlanıyorsa atabilirsin. Ben eskilerden internet kafecilerin ghost dediği yöntem ile yapıyorum. Sistemimin en temiz halini kurup diske kopyaladım. Daha sonra normal install kısmından diskpart ile ghost diskimin içeriğini mevcut diskime kopyalıyorum. Bootloader'ı repair ediyorum ve sorunsuz çalışıyor. Eğer bu işine yarıyorsa bunu deneyebilirsin.

Eğer harici diskin bir usb çevirici aracılığı ile bağlanıyorsa atabilirsin. Ben eskilerden internet kafecilerin ghost dediği yöntem ile yapıyorum. Sistemimin en temiz halini kurup diske kopyaladım. Daha sonra normal install kısmından diskpart ile ghost diskimin içeriğini mevcut diskime kopyalıyorum. Bootloader'ı repair ediyorum ve sorunsuz çalışıyor. Eğer bu işine yarıyorsa bunu deneyebilirsin.
Usb ile bağlıyorum, Usb çeviriciden kastın bu ise.

Yeni konular

Geri
Yukarı