FreeDOS cihaza Windows 7 nasıl yüklenir?

Outlook909

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam,

Yeni bir laptop almak istiyorum ve açıkçası Windows 10 için bin liraya yakın bir para ödemek istemiyorum. Onun yerine o bin lirayla RAM ve SSD takviyesi yapmayı düşünüyorum.

Sizlere sormak istediğim şey şu, FreeDOS gelen cihaza nasıl Windows 7 yükleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam,

Yeni bir laptop almak istiyorum ve açıkçası Windows 10 için bin liraya yakın bir para ödemek istemiyorum. Onun yerine o bin lirayla RAM ve SSD takviyesi yapmayı düşünüyorum.

Sizlere sormak istediğim şey şu, FreeDOS gelen cihaza nasıl Windows 7 yükleyebilirim?

Windows 10'a para vermene gerek yok bilgisayarına yükle Windows 10 sonradan sadece sağ alt tarafta saydam bir yazıyla Windows'u etkinleştir yazacak tabii kendi duvar kağıtlarını kullanamazsın Windows'un ancak bin lira vermezsin ve güncel kalırsın Windows 7 eski bir işletim sistemi tatmin etmez.

Windows 7'nin desteği bitti. Ayrıca temiz kurulum yapar gibi yükleyebilirsiniz Windows sürümlerini.

Bu rehberi uygula. Sadece sana Windows 7 ISO'su lazım 10 yerine.
Sonra USB yi bilgisayara takıp temiz kurulum yapar gibi yükleyeceksiniz. Videolu anlatım aşağıda:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam illa orjinal almak zorunda değilsiniz. 5-10 TL anahtarları alabilirsiniz. Kusura bakmayın ama orjinale o kadar para verilmez.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Normal format atarmış gibi Windows kurabilirsiniz. Windows 10 ücretsiz sadece kişiselleştirmeler engelleniyor. Onun içinde 15 TL'ye Retail key alıp girebilirsin.

Hocam illa orijinal almak zorunda değilsiniz. 5-10 TL anahtarları alabilirsiniz. Kusura bakmayın ama orijinale o kadar para verilmez.

Çok doğru o kadar para verilmez Windows 11 gelecek zaten.

Yani şimdi Windows 10 yükleyip 10-15 liraya lisans anahtarı alabilir miyim arkadaşlar? Açıkçası Windows 7 istiyor olmamın tek sebebi maddiyat, yoksa elbette en güncel sürümü kullanmak isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı