FreeDOS işletim sistemine Windows 10 yükleme için ISO

Sciuga

Decapat
Yeni bir laptop aldım ve Windows 10 kuracağım. Daha öncekine kurarken sorun yaşamadım fakat bu sefer sorun yaşadığımdan flashtaki Windows 10 UEFI dosyasını silip yeniden yüklemeyi denedim. Recep Baltaş'ın konusundaki indirme linkleri çalışmadığı için daha doğrusu yüzde 10'lık kısmı indirip devam etmiyor bir şekilde bende başka yollar aradım. Son olarak https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10'daki "aracı şimdi indirin"'deki butona basarak indirdim. USB'de resimdeki gibi dosyalar mevcut. Recep Baltaş'ın konusundaki linklerden indirebileceğim bir link var mı? Ya da resimde gördüğünüz elimdeki dosyalardan FreeDOS bir işletime sistemine sahip bir laptopa Windows 10 kurabilir miyim?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    23,7 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
MediaFire linki dün uçmuş. Bakalım buna. Mega çalışıyor ama Microsoft atacı ile de indirebilirsiniz ISO'yu. ya da bu araçla:

Ya da resimde gördüğünüz elimdeki dosyalardan FreeDOS bir işletime sistemine sahip bir laptopa Windows 10 kurabilir miyim?
Kurabilmeniz gerek.

Windows 10 Pro ISO dosyası linki - Technopat Sosyal buradaki ISO dosyasını şu anda indiriyorum. Tek dosya ve isminden anladığım kadarıyla sizin konudaki linklerden. @Recep Baltaş işinizi görür belki konuyu güncellemek isterseniz diye yardımcı olayım dedim.
-
@YigitILKAR Rufus ile baktığımda dosyayı göremiyorum bu yüzden de Rufus'a yazılmıyor, ben en iyisi iki saat daha bekleyip bildiğim yoldan devam edeyim, en doğrusu bu gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı