FreeDOS laptopa Windows 11 kurulurken kaç TL olan lisans yeterli?

Windows 11 kurmak ücretsiz mi yani FreeDOS laptoplara? Windows 11 ISO dosyasını flaşa yükleyip kurulum yapmak yetiyor mu hiçbir ücret ödemeden?

Evet bilmiyor muydunuz?

Kurulum sırasında da girebilirsiniz, Windows'u kurduktan sonra etkinleştirme ayarları yazıp oradan da yapabilirsiniz.

Windows 11'de kurulum esnasında anahtar girme desteği yok diye biliyorum sonradan girilmesi gerekiyor Windows 11'de.

Eğer bilgin yoksa biraz zahmetli bir iş. Kablo ile bağlaman gerekecek internete laptopu falan youtube dan açıp onunla adım adım gitmen bence daha iyi olur. Key de ne zaman istersen girersin bi sıkıntı yok onla ilgili.

USB ile hallolmuyor mu iş ya? Kablo falan ne alaka.
Kablo ile bağlaman gerekmez. Arkadaş saçmalamış. Laptop Windows 11 kurulduktan sonra otomatik olarak internet sürücülerini kurar. WI-FI şifresini girer devam edersiniz.

Eğer bilgin yoksa biraz zahmetli bir iş. Kablo ile bağlaman gerekecek internete laptopu falan youtube dan açıp onunla adım adım gitmen bence daha iyi olur. Key de ne zaman istersen girersin bi sıkıntı yok onla ilgili.
Yeni laptopların çoğunda ethernet kartı ve ethernet portu yok. Siz Windows Vista yıllarında mı kaldınız?

Kablo ile bağlaman gerekmez. Arkadaş saçmalamış. Laptop Windows 11 kurulduktan sonra otomatik olarak internet sürücülerini kurar. WI-FI şifresini girer devam edersiniz.

Yeni laptopların çoğunda ethernet kartı ve ethernet portu yok. Siz Windows Vista yıllarında mı kaldınız?
w10 kendi kurmuyor sürücülerini yada kurmadı en azından benim ve benden farklı laptop alan 2 arkadaşım için, denk mi geldi öyle mi diyorsunuz? Birde onlar w11 kurdu ben w10 kurdum aynı şey de değil yani. Laptopların 2 tanesi 2022 1 tanesi 2021 üretimi bu arada.

w10 kendi kurmuyor sürücülerini yada kurmadı en azından benim ve benden farklı laptop alan 2 arkadaşım için, denk mi geldi öyle mi diyorsunuz? Birde onlar w11 kurdu ben w10 kurdum aynı şey de değil yani. Laptopların 2 tanesi 2022 1 tanesi 2021 üretimi bu arada.
Benim 2 bilgisayarım var. Biri 2022 üretim biri 2013, arkadaşlarımın yeni oyun bilgisayarlarını da ben kurdum. Hepsinde sürücüler kendileri kuruldu. Kurulumda Wİ-Fİ gayet iyi çalışıyordu. Size denk gelmiş veya eski bir Windows 10 derlemesi kurmuşsunuz.

Benim 2 bilgisayarım var. Biri 2022 üretim biri 2013, arkadaşlarımın yeni oyun bilgisayarlarını da ben kurdum. Hepsinde sürücüler kendileri kuruldu. Kurulumda Wi-Fi gayet iyi çalışıyordu. Size denk gelmiş veya eski bir Windows 10 derlemesi kurmuşsunuz.

Eski değildi ayrıca modelle ilgilidir belki bilmiyorum çünkü kullandığım laptopu kuran herkesin aynı şekilde bağlaması gerekmiş W11 de yükleyip yüklemediğinden de emin değildim eğer gerekirse diye bilsin anlamında söylemiştim aslında, tam olarak istediğimi aktaramamışım. Kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı