Çözüldü FreeDOS sistemde kurulum için internet gerekir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alpereen

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. GameGaraj üzerinden yeni sistem topladım. Sistem 2 3 güne gelecek fakat bir sorum var. Windows'u ISO dosyaları aracılığıyla USB üzerinden kuracağım. Yeni alacağım sistemi modeme kabloyla takmam olanaksız. Elimde kablosuz TP-Link adaptör bulunuyor. İnternetsiz bir şekilde Windows'u düzgün bir şekilde kurabilir miyim? Laptopumdan indirdiğim TP-Link driverini USB aracılığıyla sistemime düzgün bir şekilde kurulum yapabilir miyim? Sorularınızı ve cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. GameGaraj üzerinden yeni sistem topladım. Sistem 2 3 güne gelecek fakat bir sorum var. Windows'u ISO dosyaları aracılığıyla USB üzerinden kuracağım. Yeni alacağım sistemi modeme kabloyla takmam olanaksız. Elimde kablosuz TP-Link adaptör bulunuyor. İnternetsiz bir şekilde Windows'u düzgün bir şekilde kurabilir miyim? Laptopumdan indirdiğim TP-Link driverini USB aracılığıyla sistemime düzgün bir şekilde kurulum yapabilir miyim? Sorularınızı ve cevaplarınızı bekliyorum.
Kurmak için internete ihtiyaç yok hocam.

Kurulur,sadece driverları manuel olarak yüklemeniz gerekebilir.

Kurulum için internet gerekmez Driver'ı USB'den rahatlıkla yüklersiniz.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda adım adım her şey belirtilmiş. Galiba sürücüleri kurmak için internet gerekecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı