Freelance olarak ne kadar para kazanabilirim

Daha fazla  
Merhabalar, C++, C, Python, C#, HTML, Java biliyorum. Gittikçe kötüye giden ekonomi durumu nedeniyle ailemden sürekli harçlık dilenmem gerekiyor ayrıca bilgisayarıma 8 GB RAM takacak kadar bile para vermiyorlar. Bursluluk sınavına ise gelir durumumuz fazla olduğu için giremiyorum. Gerçekten yazılım vb. ile uğraşmayı seviyorum ayrıca bazı şeyler içinde gerçekten ailemin karşılamaya gerek görmediği şeyler oluyor sunucu vb.(hak veriyorum gerçekten her şey çok pahalandı). Diyorum ki günlük boş vakitlerimde yazılımla uğraşıp para kazanayım(Aylık 1K olsa tüm ihtiyaçlarıma yeter). Kendime web sitesi ayarlamamı mı önerirsiniz armut gibi sitelerimi. Armut güvenli midir? Ödeme sistemi falan nasıl dolandırılır mıyım? Oradaki insanlar tarafından. Ayrıca vergi olayları falan nasıl olur? Nasıl vergi öderim?(18 yaş altındayım). Ne kadar vergi olur 1K gelir elde etsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bionluk ve Fiverr iyidir ama galiba 18 yaş sınırı var ve Bionluk %20 komisyon alıyordu en son. 150 TL'ye oldukça basit web sitesi yapılıyor. Ailenizden birinin adına hesap açıp işletebilirsiniz belki.

Merhaba, C++, C, Python, C#, HTML, Java biliyorum. Gittikçe kötüye giden ekonomi durumu nedeniyle ailemden sürekli harçlık dilenmem gerekiyor ayrıca bilgisayarıma 8 GB RAM takacak kadar bile para vermiyorlar. Bursluluk sınavına ise gelir durumumuz fazla olduğu için giremiyorum. Gerçekten yazılım vb. ile uğraşmayı seviyorum ayrıca bazı şeyler içinde gerçekten ailemin karşılamaya gerek görmediği şeyler oluyor sunucu vb.(hak veriyorum gerçekten her şey çok pahalandı). Diyorum ki günlük boş vakitlerimde yazılımla uğraşıp para kazanayım(aylık 1K olsa tüm ihtiyaçlarıma yeter). Kendime web sitesi ayarlamamı mı önerirsiniz armut gibi sitelerimi. Armut güvenli midir? Ödeme sistemi falan nasıl dolandırılır mıyım? Oradaki insanlar tarafından. Ayrıca vergi olayları falan nasıl olur? Nasıl vergi öderim?(18 yaş altındayım). Ne kadar vergi olur 1K gelir elde etsem?

Fiverr'dan müşteri alıp işleri bionluktakilere yaptırabilirsin Bionluk'ta 50TL'lik işi fiverr'da 10 dolara satarsın temiz para uğraşmadan.

Fiverr'dan müşteri alıp işleri bionluktakilere yaptırabilirsin Bionluk'ta 50TL'lik işi fiverr'da 10 dolara satarsın temiz para uğraşmadan.
Yok ben kendim emek vermeden yapmam öyle insanları kandırmak olur .

Bionluk ve Fiverr iyidir ama galiba 18 yaş sınırı var ve Bionluk %20 komisyon alıyordu en son. 150 TL'ye oldukça basit web sitesi yapılıyor. Ailenizden birinin adına hesap açıp işletebilirsiniz belki.
Web sitesini kendim hazırlarım o sorun değil. Ailemin adına açma olayını yaparım problem yok nasıl işliyor peki olay

Teşekkürler herkese araştıracağım peki vergi alırmı devlet?

Son düzenleme:
Yok ben kendim emek vermeden yapmam öyle insanları kandırmak olur.

Web sitesini kendim hazırlarım o sorun değil. Ailemin adına açma olayını yaparım problem yok nasıl işliyor peki olay.

Teşekkürler herkese araştıracağım peki vergi alır mı devlet?

Aslına bakarsan insanları kandırmak olmuyor hem bionluktaki arkadaşta para kazanıyor hem sen hem de müşteri hizmet alıyor bence gayet makul.

Yok ben kendim emek vermeden yapmam öyle insanları kandırmak olur.

Web sitesini kendim hazırlarım o sorun değil. Ailemin adına açma olayını yaparım problem yok nasıl işliyor peki olay.

Teşekkürler herkese araştıracağım peki vergi alır mı devlet?

Sen paketler oluşturuyorsun karşı taraf sipariş veriyor para Fiverr'da kalıyor sen projeyi teslim edince ve müşteri onaylarsa Fiverr paranı girdiğin banka hesabına atıyor ama yurt dışı merkezli bir kuruluş olduğundan nasıl işliyior tam bilmiyorum ama bu şekilde 10 dolarsa Fiverr 8 dolar veriyor %20 kesinti yaparak.

Aslına bakarsan insanları kandırmak olmuyor hem bionluktaki arkadaşta para kazanıyor hem sen hem de müşteri hizmet alıyor bence gayet makul.

Sen paketler oluşturuyorsun karşı taraf sipariş veriyor para Fiverr'da kalıyor sen projeyi teslim edince ve müşteri onaylarsa Fiverr paranı girdiğin banka hesabına atıyor ama yurt dışı merkezli bir kuruluş olduğundan nasıl işliyior tam bilmiyorum ama bu şekilde 10 dolarsa Fiverr 8 dolar veriyor %20 kesinti yaparak.
yok bu ülke düzelmez kardeş bak bunu sana biri yapsa kendini enayi gibi hissetmezmisin. ülkenin sorunu bu yalnızca insanlar kendi penceresinden bakıyor hayata

Yok bu ülke düzelmez kardeş bak bunu sana biri yapsa kendini enayi gibi hissetmez misin? Ülkenin sorunu bu yalnızca insanlar kendi penceresinden bakıyor hayata.

Dostum işi biz yapsak tüm parayı alacaz ama şöyle düşün bionluktaki adama müşteri buluyoz aradanda komisyon alioz gibi düşün iki tarafta kazanıyor.

Geri
Yukarı