Freelancer ile para kazanan var mı?

Yeteneğine bağlı bir şey, eğer yeterli olduğunu düşünüyorsan saldır, bekleme bile. Ben video editörlüğü ile uğraşıyorum ve kendime yetecek kadar kazanıyorum, bu arad upwork önerimdir, Fiverr'da çok fazla rekabet var.
Hocam ayıp olmazsa sorabilir miyim ne kadar kazanıyorsunuz? Video Editörlüğü biraz daha iyi çünkü yapması daha zor olduğu için Logo yapmak gibi şeylerden ziyade yapabilen daha çok insan var.

Logo yapmamız istenirken insanlar bizi nasıl görüyor? Önce bize belirli bir ücret mi ödüyorlar? İsterlerse ücretin tamamını talep edebiliyorlar mı? ''Nasıl görüyor?'' derken nasıl fark ediliyoruz olarak söyledim binlerce logo yapan insan arasından.
Bionluk gibi sitelerde ilan koyarken örnek çalışma koyuyorsun. Hayır önce çalışmayı yapıp “anlaştığın site” üzerinden atman lazım ki adam revize isteyebilirsin beğenmediyse. Hayır.

Daha iyidir, ama yetersizdir eğer bayağı kazanmak istiyorsanız Instagram'ı etkin kullanın reklam verin önce logo fiyatı 2 TL yapın sonra zam yaptık deyin 5 TL yapın.
Siz deyince aklıma geldi Instagram'da bir sayfa açıp Steam, Discord vs. için Pp yapabilirim aslında.

Hocam ayıp olmazsa sorabilir miyim ne kadar kazanıyorsunuz? Video Editörlüğü biraz daha iyi çünkü yapması daha zor olduğu için Logo yapmak gibi şeylerden ziyade yapabilen daha çok insan var.
Aman aman olmasa da biraz yeniyim, aylık 200 dolar geliyor şu an ancak bazen 100 oluyor, benim yoğunluğuma göre değişiyor.

Siz deyince aklıma geldi Instagram'da bir sayfa açıp Steam, Discord vs. için Pp yapabilirim aslında.
Hocam olabildiğince çok platform üzerinde aktif olun ki insanların sizi görme olasılığı artsın. Bide benden bir taktik, bir instagram hesabı açıp yaptığın çalışmaları at ki adamların kafasında bir şeyler oluşsun.

Aman aman olmasa da biraz yeniyim, aylık 200 dolar geliyor şu an ancak bazen 100 oluyor, benim yoğunluğuma göre değişiyor.
Gerçekten iyiymiş hocam Allah arttırsın😀 Ben de Premiere'de kendimi biraz daha geliştirip Video edit işine başlayabilirim ama dediğiniz gibi öne çıkmak gerekiyor.

Siz deyince aklıma geldi Instagram'da bir sayfa açıp Steam, Discord vs. için pp yapabilirim aslında.

Kesnlikle, biraz ünlü olup aylık 3000TL gibi fiyatlara bile yetişirsiniz. Logo yapın ve reklam verin bir de oyuncuların olduğu hesaplara reklam verin (risk alın,risk olmadan hiçbir şey olmaz).bu sayede bende kazanmıştım, bir de çok platform kullanın önerilerim;
1-)Instagram (bir zahmet)
2-)Reddit
3-)Facebook(hala face kullanan var ve neredeyse bütün enayiler burada)
4-)Twitch'te düşük sub olan kanallara chatten yazabilirsiniz.

Bide ünlü olmayan sanatçılara açıklamada senin adını yazmaları şartıyla ücretsiz lyrics klip yapabilirsin ilk başta. Böylece küçük bir kitle kazanırsın.

Bide ünlü olmayan sanatçılara açıklamada senin adını yazmaları şartıyla ücretsiz lyrics klip yapabilirsin ilk başta. Böylece küçük bir kitle kazanırsın.
Bu da mantıklıymış hocam. İlk olarak Instagram'dan sayfa açıp oyun sayfalarına reklam vermeyi düşünüyorum "PP yapıyorum" diye. Ondan sonra da bakacağız artık Video Editi vs.

Bu da mantıklıymış hocam. İlk olarak Instagram'dan sayfa açıp oyun sayfalarına reklam vermeyi düşünüyorum "PP yapıyorum" diye. Ondan sonra da bakacağız artık Video Editi vs.
Allah yolunu açık etsin. Bendeki bütün bilgileri ilettim sana 😁.

Yeni konular

Geri
Yukarı