Freelancer ile para kazanan var mı?

Teşekkür ederim gerçekten yardımcı oldunuz umarım kâr edebilirim. Şuan ufak ufak girişirim sınavlarım bittikten sonra çökeceğim.
Eğer başka sorularınız olursa etiketleyerek bana ulaşabilirsin. Bide bu işe girdikten sonra gelişimi görmek isterim, bu yüzden bionluk, instagram gibi hesapları açtığında kullanıcı adlarını paylaşırsan sevinirim.

Eğer başka sorularınız olursa etiketleyerek bana ulaşabilirsin. Bide bu işe girdikten sonra gelişimi görmek isterim, bu yüzden bionluk, instagram gibi hesapları açtığında kullanıcı adlarını paylaşırsan sevinirim.
Gelişimden haberdar ederim sizi teşekkürler yeniden😀
Gelişimden haberdar ederim sizi teşekkürler yeniden😀

Dostlar son mesajımdan beri oturup bir kaç tane PP yapayım dedim nasıl olmuş? Daha da detaylandırabilirim sadece prototip amaçlı bunlar.
bear pp.png

Doom PP.png

Hyper Beast PP.png

OMEN PP.png

Açıkçası sadece logo yapımı ile freelance bir iş alsan bunların sayısı 5'i geçmeyecektir (kendini tekrar etme durumunda söz konusu çünkü yaratıcılık istiyor). Her meslek dalında olduğu gibi -ki grafik ve tasarım içerisinde logo fazla derin bir yer almaz- kendini bir kaç alanda uzmanlaştırman gerekir.
İllaki ben freelance çalışıcam diyorsan;
websitesi tasarımı
davetiye tasarımı
logo ve broşür tasarımı (farkındaysan birlikte ele aldım)
bunlara hakim olman gerekir ki sonrasında ucu e-ticarete dayandırabilirsin.
Firmalara e-ticaret konusunda yardımcı olabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı