Freelancer ile para kazanan var mı?

Eğer middle man kullanmazsanız çoğunlukla paranızı alamazsınız.

Faturasız iş yaptığınız için mahkemeye vs de veremezsiniz. Bir şekilde anlaşma vs imzalatmayı başardıysanız da tutar küçükse mahkeme bakmaz bile.

Arkadaşlar ben Instagram sayfamı oluşturdum şimdi de kardesburacsgo sayfasına reklam vermek üzereyim.
Eğer middle man kullanmazsanız çoğunlukla paranızı alamazsınız.

Faturasız iş yaptığınız için mahkemeye vs de veremezsiniz. Bir şekilde anlaşma vs imzalatmayı başardıysanız da tutar küçükse mahkeme bakmaz bile.
Dediğiniz konuya dikkat edeceğim.
Bu da açtığım sayfa:
Screenshot_20210412-221610.jpg

Arkadaşlar ben Instagram sayfamı oluşturdum şimdi de kardesburacsgo sayfasına reklam vermek üzereyim.

Dediğiniz konuya dikkat edeceğim.
Bu da açtığım sayfa:
Eki Görüntüle 971436
Hocam takipteyim. Bir kaç çalışmam var isterseniz resmini ve yapılışını atayım insta üzerinden. Tabii bilgisayara geçmem gerekiyor.

Arkadaşlar iyi akşamlar. Merak ettiğim bir şey var. Freelancer olarak para kazanan var mı aranızda? Fiverr gibi sitelerde iş yapıp para kazananlar. Benim de logo ve mobil uygulama logosu yapma bilgim var. Bu işlerden önce danışmak isterim sizlere. Şimdiden teşekkür ederim.

Freelancer.com'da birkaç gündür çalışıyorum. İlk başta kimse iş vermek istemiyor çünkü incelemeniz yok. Yarışma tarzı şeyler oluyor bazılarına katılım sağladım. Biraz inceleme almana fayda sağlayabilir ama gördüğüm bayağı yetenekli olmalısın çünkü çok fazla logo geliştiren var. 3000 tasarım giden iş gördüm.

Freelancer.com'da birkaç gündür çalışıyorum. İlk başta kimse iş vermek istemiyor çünkü incelemeniz yok. Yarışma tarzı şeyler oluyor bazılarına katılım sağladım. Biraz inceleme almana fayda sağlayabilir ama gördüğüm bayağı yetenekli olmalısın çünkü çok fazla logo geliştiren var. 3000 tasarım giden iş gördüm.
Evet hocam haklısınız bir şekilde o binlerce kişiden öne çıkmanız gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı