Freezer 34 e-sports Duo RGB lit 200 kasaya sığar mı?

Pakalukas

Hectopat
Kasam Sharkoon RGB lit 200. bugün Arctic Freezer 34 e-Sports Duo siparişi verdim. Soğutucunun yüksekliği 157mm ve kasama en fazla 157mm yükseklikte soğutucu takılabileceği gözüküyor. Sizce bu durum kapağın kapatılmasını engelleyebilir mi? Siparişi iptal mi etmeliyim?

Adsız.png

Tam 157 nasıl takmayı düşünüyorsunuz yatay şekilde mi dikey mi?

Merhaba, bende Sharkoon lit 200 marka kasa kullanıyorum. Bugün Arctic Freezer 34 esports duo modelini almayı düşündüm fakat kasa desteği ve soğutucu ikiside 157 mm. Siz takabildiniz mi tam sığdı mı acaba?

Dikey şekilde daha iyi olur diye düşünüyorum.
Merhaba, bende Sharkoon lit 200 marka kasa kullanıyorum. Bugün Arctic Freezer 34 esports duo modelini almayı düşündüm fakat kasa desteği ve soğutucu ikiside 157 mm. Siz takabildiniz mi tam sığdı mı acaba?

Evet, tam ucu ucuna sığdı ve cama değmiyor.

Geri
Yukarı