Frekans TV Zenith Silver alınır mı?

fizzy

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci odaklı oyunlarda yüksek performans beklemeyin. R3 1200 çok düşük kalıyor. Ayrıca 8GB RAM RDR2 tarzı oyunda drop yaşatacaktır. RAM'i 16 yapmanızı öneririm.

Bilgisayarı F/P odaklı kullanmak için alacağım. CS:GO, Valorant, GTA V, RDR2 ve birkaç küçük hikayeli, multiplayer oyun daha oynarım. Anakartı ASUS Prime B450M-K II yapıp almayı dusunuyorum. APU almak şu anlık tercihim değil.

Giriş seviyesi ile orta seviyesi arasında bir bilgisayardır. FPS oyunlarını rahat oynatır fakat ileriye dönük yeni nesil oyunları Low grafiklerde oynamanız gerekebilir bu sistemin olayı düşük bütçesi olanlar için Low grafiklerde oyun oynatmak.

İşlemci odaklı oyunlarda yüksek performans beklemeyin. R3 1200 çok düşük kalıyor. Ayrıca 8GB RAM RDR2 tarzı oyunda drop yaşatacaktır. RAM'i 16 yapmanızı öneririm.
8gb ram eklenmesi lazım.
RAM eklemeyi düşünüyorum.Anakartı dediğim şekilde alsam upgrade için ilerisi daha mı açık olur yoksa stok halde mi almalıyım?

Güncel koşullar bir yana ancak günümüzde Ryzen 3 1200 ve 8 GB'lı bir sistemi neredeyse 7K fiyat istemek bile bir akıl tutulması. Diğer kanallar aynı fiyatlara en azından i3 10100F gibi işlemcilere sahip sistemler yayınlıyorlar.

Aradaki fiyat farkını bilmiyorum ama değiştirmen iyi olur.
Aradaki fiyat farkı 268 lira.Vermeye değer mi?

Güncel koşullar bir yana ancak günümüzde Ryzen 3 1200 ve 8 GB'lı bir sistemi neredeyse 7K fiyat istemek bile bir akıl tutulması. Diğer kanallar aynı fiyatlara en azından i3 10100F gibi işlemcilere sahip sistemler yayınlıyorlar.
Haklısınız ancak APU bir bilgisayar alsam ekran kartı fiyatları ortada en azından böyle bir bilgisayar almış olsam daha ucuz maliyete ikinci el veya sıfır olarak işlemciyi değiştirip yine kullanmaya devam edebilirim.

Aradaki fiyat farkı 268 lira.Vermeye değer mi?

Haklısınız anca APU bir bilgisayar alsam ekran kartı fiyatları ortada en azından böyle bir bilgisayar almış olsam daha ucuz maliyete ikinci el veya sıfır olarak işlemciyi değiştirip yine kullanmaya devam edebilirim.
Değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı