Frekans TV'nin düşük bütçeli ekran kartı önerileri doğru mudur?

Bütçe
300

Rolesional

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Frekans TV diye bir kanal var. 300-400 TL'ye ucuz şekillerde oyun oynatacak ekran kartları göstermeye çalışıyor. Sizce bu adamın önerileri doğru mudur?

Kanalın bir videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok çok eski ekran kartları onlar. Sağlam bulmak zor, elektrik tüketimleri aşırı. Doğru-yanlıştan ziyade herkes bu kartları sağlam bulamaz, bulsa da sistemdeki güç kaynağı çoğu durumda yetersiz kalır. Bir senelik bir video olması da farklı bir konu.

HD 7870'in sürücü desteği bitti. İleride sıkıntı çıkarabilir her ne kadar son sürüm 2021 tarihli olsa da.

İyi ki de bitmiş. Her yeni sürücü de performans düşürüyorlar bilerek. Eski sürücüler ile en kötü 2-3 sene daha kullanılır. Hala oyun oynatıyor çünkü.
Frekans TV diye bir kanal var. 300-400 TL'ye ucuz şekillerde oyun oynatacak ekran kartları göstermeye çalışıyor. Sizce bu adamın önerileri doğru mudur?

Kanalın bir videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dostum o Kart'ın yeni ismi R9 270X bu arada aynı kart sadece ismi HD 7870 değil öyle diyeyim sana. Ben birkaç ay evvel 900 liraya aldım. Şu an 2000₺ yazan var. O kartı hayatta 500₺'ye alamazsın. Mümkün değil. Şu an o kartın bozuk olanını veriyorlar 500₺'ye.

İyi ki de bitmiş. Her yeni sürücü de performans düşürüyorlar bilerek. Eski sürücüler ile en kötü 2-3 sene daha kullanılır. Hala oyun oynatıyor çünkü.

Dostum o Kart'ın yeni ismi R9 270X bu arada aynı kart sadece ismi HD 7870 değil öyle diyeyim sana. Ben birkaç ay evvel 900 liraya aldım. Şu an 2000₺ yazan var. O kartı hayatta 500₺'ye alamazsın. Mümkün değil. Şu an o kartın bozuk olanını veriyorlar 500₺'ye.

Anladım hocam. Peki düşük bütçeli bir ekran kartı öneriniz var mıdır?

Kanalın bir videosu:

Kanalının reklamını iyi yapıyor...

-Bit pazarından sadece 2 TL ye aldığım ekran kartı ile GTA V oynuyorum...- benzeri başlıklarla videolarına izleyici bulan içerik üreticisi...

Bit pazarlarındaki "iş görebilecek" anakart, ekran kartları vs. nin yalnızca kendisine denk geldiğini düşünmeye başladığım, bu anlamda şanslı bulduğum youtuber...

Evet iki lehim ve ta taa taa taa, 2 TL ye aldığım piyasa değeri 1000 TL olan ekran kartımız çalıştı... Bu kadar basitmiş arızamız... Arkadaşlar sizlerde yapabilirsiniz... Hoşçakalın... 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı