Frekans TV'nin düşük bütçeli ekran kartı önerileri doğru mudur?

Bütçe
300
kanalının reklamını iyi yapıyor...

-Bit pazarından sadece 2 TL'ye aldığım ekran kartı ile GTA V oynuyorum...- benzeri başlıklarla videolarına izleyici bulan içerik üreticisi...

Bit pazarlarındaki "iş görebilecek" anakart, ekran kartları vs. nin yalnızca kendisine denk geldiğini düşünmeye başladığım, bu anlamda şanslı bulduğum YouTuber...

evet iki lehim ve ta taa taa taa, 2 TL'ye aldığım piyasa değeri 1000 TL olan ekran kartımız çalıştı... Bu kadar basitmiş arızamız... Arkadaşlar sizlerde yapabilirsiniz... Hoşça kalın... 😁

Hocam bende zaten bu durumu komik buluyorum aslında... Cidden doğru mu söylüyor diye sorayım dedim.

kanalının reklamını iyi yapıyor...

-Bit pazarından sadece 2 TL'ye aldığım ekran kartı ile GTA V oynuyorum...- benzeri başlıklarla videolarına izleyici bulan içerik üreticisi...

Bit pazarlarındaki "iş görebilecek" anakart, ekran kartları vs. nin yalnızca kendisine denk geldiğini düşünmeye başladığım, bu anlamda şanslı bulduğum YouTuber...

evet iki lehim ve ta taa taa taa, 2 TL'ye aldığım piyasa değeri 1000 TL olan ekran kartımız çalıştı... Bu kadar basitmiş arızamız... Arkadaşlar sizlerde yapabilirsiniz... Hoşça kalın... 😁

Zaten uzun süredir takip etmiyorum bu çocuğu. Bir ara abone olmuştum kanalına ama sonradan çıktım. Bana yalan geliyor çoğu şeyleri.

Anladım hocam. Peki düşük bütçeli bir ekran kartı öneriniz var mıdır?

Sisteminiz ve bütçeniz nedir?

Zaten uzun süredir takip etmiyorum bu çocuğu. Bir ara abone olmuştum kanalına ama sonradan çıktım. Bana yalan geliyor çoğu şeyleri.

Sisteminiz ve bütçeniz nedir?

Hocam aslında kendi sistemim için almayacağım (kendi sistemimde RX550 var.) Yan bir bilgisayar var ona ekran kartı alacağım. 6 GB RAM - Intel i5 2400 - ekran kartı yok. - 500 GB HDD.

Görür tabii ki de. HD6870 öyle çöp kart değildir. Ben 6850 olanını kullanmıştım o zamanlarda ki çıkan oyunları çok rahat oynatıyordu. 1080P'de birçok oyunu oynatır. Siz ne oynayacaksınız tam olarak?

Zula, CS:GO, Valorant, vb. düşük hikayeli oyunlar.

Doğru fakat performansı ne kadar iyi olursa olsun o kartları önermem.
AMD HD serisi oldukça sorunlu bir seri ısınma sorunu, chipset arızası ve sürücü sorunları gibi sorunlarla uğraşabilirim derseniz alabilirsiniz.

Geri
Yukarı