Çözüldü FrekansTV APU sistemde görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bilgisayarı kapatıp fişini çek. Elektriği boşalttıktan sonra BIOS pilini söküp 10 dakika sonra geri tak. BIOS ayarları sıfırlansın. Sonra RAM'lerinizi tek tek soket değiştirerek takmayı deneyin. (anakartta güç yokken sökme takma yapınız.)
Sağ ol kanki yazıyorum ben arkadaşa.

Farklı bir HDMI kablosu ile denediğimde çalıştı.
BIOS ekranı gelmiyor mu?

BIOS ekranı gelmiyorsa sorun RAM'lerden ya da işlemciden kaynaklanıyor olabilir. Klavye okuması yapılıyor mu? Eğer yapılıyorsa Ramlerinizi tek tek soket değiştirerek takmayı deneyin. (anakartta güç yokken sökme takma yapınız.)
Sorun çözülmezse işlemci pinlerinizi dikkatli şekilde kontrol ediniz.

BIOS ekranı gelmiyor mu?

BIOS ekranı gelmiyorsa sorun RAM'lerden ya da işlemciden kaynaklanıyor olabilir. Klavye okuması yapılıyor mu? Eğer yapılıyorsa ramlerinizi tek tek soket değiştirerek takmayı deneyin. (anakartta güç yokken sökme takma yapınız.)
Sorun çözülmezse işlemci pinlerinizi dikkatli şekilde kontrol ediniz.

Bilgisayarı açıyor. 1-2 saniye ekran gözüküyor, sonra ekran daha gözükmüyormuş.

Bilgisayarı kapatıp fişini çek. Elektriği boşalttıktan sonra BIOS pilini söküp 10 dakika sonra geri tak. BIOS ayarları sıfırlansın. Sonra RAM'lerinizi tek tek soket değiştirerek takmayı deneyin. (anakartta güç yokken sökme takma yapınız.)

Sağ ol kanki yazıyorum ben arkadaşa.

Farklı bir HDMI kablosu ile denediğimde çalıştı.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı