Friday Night Funkin Anime olsaydı

Blacksidemre

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba. Bunu gördüğüm gibi sizinle paylaşmak istedim.

Uzun süredir takip ettiğim FNF ritim oyunun üzerine bir sürü mod ve animasyon yapıldı. Ama bu iki animasyon dışında hiçbiri beni tatmin etmedi.

Yapan arkadaş tam bir şaheser yaratmış. Animasyonlama animeyi aratmamış. Özellikle rap yerine dövüşmeleri daha iyi olmuş. İlk animasyonu izledikten sonra sabırsızlıkla 2. bölümünü bekledim. Bu sabah saatlerinde de o bölüm geldi. İzlerken nedense aşırı hypelandım.

İki bölümde de animelere göndermeler var. Anime dünyasını da pek bilmediğim için pek anlayamadım göndermeleri. Yorumlardan gönderme olduklarını anlayabildim. Bilgili arkadaşlar anlayacaktır.

2. videonun sonunda fark ettiyseniz Ruv'un oğlu Selever'i görüyoruz. 3. bölümde babasının intikamını alabilecek mi acaba? Şimdiden meraklanıyorum. Fakat şaşırdığım şey, normal oyunda BF Ruv'u yeniyordu. Bu alternatif hikaye de fena olmamış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bölümleri sırayla izleyin arkadaşlar. Animasyon ve oyun hakkındaki düşüncelerinizi de bekliyorum. İyi Sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı