Friday Night Funkin' bot yükleme

William Crusader

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Yok
Vs. Whitty'nin yapımcısının yaptığı tutorial'den yapmaya çalıştım olmadı. Başka bir yolu var mıdır Friday Night Funkin' botu yüklemenin?

Release.zip dosyasındaki exe dosyasını açıp oyunun exe dosyasının olduğu yeri yazıcaksınız.
Bende FNF burda
1617348523161.png
.
O yüzden
1617348554558.png
yazdım check dir diyip şarkıyı ve zorluğu seçtikten sonra botu başlatmak için F1 tuşuna basmanız gerekiyor. Nota gelince yön tuşlarına basmak yerine F1 tuşuna basınca bot çalışıyor.

Release. ZIP dosyasındaki exe dosyasını açıp oyunun exe dosyasının olduğu yeri yazıcaksınız.
Bende FNF burada Eki Görüntüle 953314.
O yüzden Eki Görüntüle 953316 yazdım ''check'' deyip şarkıyı ve zorluğu seçtikten sonra botu başlatmak için F1 tuşuna basmanız gerekiyor. Nota gelince yön tuşlarına basmak yerine F1 tuşuna basınca bot çalışıyor.

Oyunun yerini tekrar değiştirip deneyeceğim. Teşekkürler.
Release.zip dosyasındaki exe dosyasını açıp oyunun exe dosyasının olduğu yeri yazıcaksınız.
Bende FNF burda Eki Görüntüle 953314.
O yüzden Eki Görüntüle 953316 yazdım check dir diyip şarkıyı ve zorluğu seçtikten sonra botu başlatmak için F1 tuşuna basmanız gerekiyor. Nota gelince yön tuşlarına basmak yerine F1 tuşuna basınca bot çalışıyor.
Hine yapamadım. Bot dosyayı bulamıyor.

Son düzenleme:
Vs. Whitty'nin yapımcısının yaptığı Tutorial'den yapmaya çalıştım olmadı. Başka bir yolu var mıdır Friday Night Funkin' botu yüklemenin?

Vs. Whitty modu için söyleyemem fakat yeni modlarda bulunan en son Kade Engine veya Psych Engine isimli motorlarda Bot-Play özelliği bulunuyor. İyi eğlenceler.

Geri
Yukarı