Friday The 13Th: The Game 0xc000007b Hatası

impalaplate

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar, orijinal alıp bir süre oynadığım oyun olan "F13" bir süre sonra böyle bir hata vermeye başladı.
Bende Recep Baltaş'ın dediğine göre Dependency Walker 64 adlı programı indirip tarama yaptırdım ve çıkan sonuçları yardım etmeniz için upload ettim. Dll dosyalarını kendi kendime değiştirmeye çalıştım fakat aynı dosyaların hala hata verdiğini gördüm. Bu konuda sizden yardım bekliyorum.

Teşekkürler.

DWI Raporu Linki: SummerCamp.dwi

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz bir problem yaşayan kullanıcılar varmış. Birkaç tane video buldum. Bakabilirsin. Çözersen çözümün ile birlikte buraya yazarsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu tarz bir problem yaşayan kullanıcılar varmış. Birkaç tane video buldum. Bakabilirsin. Çözersen çözümün ile birlikte buraya yazarsın.

Merhaba, hepsini denediğim için son çare Recep Baltaş'ın konusuna ithafen yazmıştım. Yinede teşekkür ederim.

.NET Framework'un tüm versiyonlarını yüklediniz mi? Tümü yüklü olsun.

İyi günler, yükledim fakat değişen bir şey olmadı. Bir hafta önceye kadar sorunsuz çalışan bir oyunun şimdi çalışmaması kafamı kurcalıyor.
Bilgisayarım her kapanışta güncelleme alıyor bununla bir ilgisi olduğunu düşünüyorum. İlgisi varsa nasıl düzeltebilirim?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı