Friends hangi platforma geçti?

s1mo

Centipat
İngilizcemi geliştirmek amacıyla önce altyazıları kapatıp sonra da anlamadığım yerde de İngilizce alt yazıyı açarak Friends izliyordum. Hem kısa olması hem de tamamen günlük hayatın içinden diyaloglar içermesiyle amacıma çok uygundu. Ancak Netflix'ten kaldırıldı ve şu an hiçbir yerde bulamıyorum. İnternette de 1. sezon hiçbir yerde yok, nasıl bulabilirim? (altyazıların opsiyonel olarak açılıp kapanması gerekiyor.)

İngilizcemi geliştirmek amacıyla önce altyazıları kapatıp sonra da anlamadığım yerde de İngilizce alt yazıyı açarak friends izliyordum. Hem kısa olması hem de tamamen günlük hayatın içinden diyaloglar içermesiyle amacıma çok uygundu. Ancak Netflix'ten kaldırıldı ve şu an hiçbir yerde bulamıyorum. İnternette de 1. sezon hiçbir yerde yok, nasıl bulabilirim? (altyazıların opsiyonel olarak açılıp kapanması gerekiyor.)

Bende hala izlenebilir durumda.

İngilizcemi geliştirmek amacıyla önce altyazıları kapatıp sonra da anlamadığım yerde de İngilizce alt yazıyı açarak Friends izliyordum. Hem kısa olması hem de tamamen günlük hayatın içinden diyaloglar içermesiyle amacıma çok uygundu. Ancak Netflix'ten kaldırıldı ve şu an hiçbir yerde bulamıyorum. İnternette de 1. sezon hiçbir yerde yok, nasıl bulabilirim? (altyazıların opsiyonel olarak açılıp kapanması gerekiyor.)
BluTv

Netflix'e VPN ile bağlanıp izleyebilirsin ama Türkçe altyazı yok. Ek olarak HBO Max'de mevcut ama ülkemizde yok.

Kalktı.

Sizin linkten açınca Türkçe altyazı geldi hocam. Buradan izlenebilir.

Uzun zamandır kaldırılmış durumdaydı ve en son birkaç saat önce baktım, yoktu. Galiba benim konu açmamı beklemişler geri yüklemek için 😄. Teşekkür ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı