Frisby 600W PSU uçak gibi ses çıkarıyor

DARKNIGHTS

Decapat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Benım bır adet Frisby 600W PSU var. Bunu ben Vatan'dan Gaming bılgısıyar almıstım, hazır kasa onun ıcınde vardı. Ucak kalkıs motoru gıbı ses cıkarıyor, ne yapmalıyım? Daha alalı 4 ay oldu.

Aynısı uzaya fırlayacak roketlerde oluyor dostum. Şimdiden geçmiş olsun.

Şaka bir yana riskli bir güç kaynağı. Fandan geliyor olma ihtimali yüksek.

Benım bır adet Frisby 600W PSU var. Bunu ben Vatan'dan Gaming bılgısıyar almıstım, hazır kasa onun ıcınde vardı. Ucak kalkıs motoru gıbı ses cıkarıyor, ne yapmalıyım? Daha alalı 4 ay oldu.
Ne olacağını bilemeyiz fakat o PSU çok kötü.
Elektrik kesintisinde sistemi elinize alabilirsiniz.

Fandan ses geldıgıne dair emınım ve arada sırada da PSU cok az bir cızırtı yapıyor, aldıgım sıstem ıyı bır sıstem oldugu ekran kartı ıslemcı vb cok ıyı koymuslar ama PSU'yu kotu koymuslar. Cooler Master 600W PSU alacağım sızce ıyı mıdır?

Fandan ses geldıgıne dair emınım ve arada sırada da PSU cok az bir cızırtı yapıyor, aldıgım sıstem ıyı bır sıstem oldugu ekran kartı ıslemcı vb cok ıyı koymuslar ama PSU'yu kotu koymuslar. Cooler Master 600W PSU alacağım sızce ıyı mıdır?

Her Cooler Master iyi değildir. Link at.
Ek olarak aldığın sistemin de tüm özelliklerini yaz, hazır bilgisayarlarda kazıkçılık yapılabiliyor.
Belki başka parçalar da kötüdür.

Sıstem.
ASUS Dual RX 580 8 GB 256 Bit.
i5 9400F.
ASUS H310.
240 GB SSD.
600W PSU.
1TB HDD.
Hyper X 8 GB RAM.
Frisby kasa PSU kasannın ıcınden geldı.

Her Cooler Master iyi değildir. Link at.
Ek olarak aldığın sistemin de tüm özelliklerini yaz, hazır bilgisayarlarda kazıkçılık yapılabiliyor.
Belki başka parçalar da kötüdür.

Yeni konular

Geri
Yukarı