Frisby 650W için fan önerisi

muhtarbey

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Power Frisby 650W güç kaynağı fanı bozuldu ve çalışmıyor. Buna uygun fan arıyorum ama bir türlü bulamadim. Yardimci olabilir misiniz? Veya link falan alayim hemen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, Power Frisby 650W güç kaynağı fanı bozuldu ve çalışmıyor. Buna uygun fan arıyorum ama bir türlü bulamadim. Yardimci olabilir misiniz? Veya link falan alayim hemen.
12x12x2,5 herhangi bir fanı alabilirsiniz.

1000 devir ve altındakiler oldukça sessiz çalışır ancak yükte PSU ısınma yapabilir, kullanmayın derim. (alt limit bana göre en az 1200 devir olmalı) 1500 - 2000 devir aralığı bence ideal, hem ses olarak fazla gürültü yapmazlar hem de soğutma performansı anlamında yeterli verim elde edilebilir diye düşünüyorum. Neticede 650w PSU... (kullanım tecrübelerimdir, siz istediğinizi seçebilirsiniz)

Kullanılabilecek fanlardan birkaç örnek;

Son düzenleme:
12x12x2,5 herhangi bir fanı alabilirsiniz.

1000 devir ve altındakiler oldukça sessiz çalışır ancak yükte PSU ısınma yapabilir, kullanmayın derim. (alt limit bana göre en az 1200 devir olmalı) 1500 - 2000 devir aralığı bence ideal, hem ses olarak fazla gürültü yapmazlar hem de soğutma performansı anlamında yeterli verim elde edilebilir diye düşünüyorum. Neticede 650w PSU... (kullanım tecrübelerimdir, siz istediğinizi seçebilirsiniz)

Kullanılabilecek fanlardan birkaç örnek;

Hocam bunlar kesin uyumlu olurmu

Evet uyumludur...

Daha önce bu tür işlem yaptınız mı, söküp takabilecek misiniz? (PSU içini açıp işlem yapmadan önce kesinlikle fişini elektrikten ÇEKİN) Bağlantı konusunda da size yardımcı olabilirim.
Hocam insta veya wp varmi size powerimim girisinin fotosunu felan atayim ona göre doğru olani siparis edelim

Yeni konular

Geri
Yukarı