Frisby fc-8925g sistem fan kabloları bağlama sorunu

kLowNq

Kilopat
Daha fazla  
2500 TL'ye sistem toplama rehberindeki gibi bir sistem topladım. Anakart, işlemci vs aynı ancak aynı kasadan bulamadığım için Frisby fc-8925g aldım. Öncelikle şöyle bir sıkıntım var anakartta güç girişi olan 4 pinlik bir yer var videoda da bahsedilen yer işlemcinin hemen sol üstünde bulunan güç kaynağından gelen kablo 2 pinli bunu buraya taktım herhangi bir sıkıntı yok güç geliyor daha sonra kasanın içindeki fanlar anakarta takamıyorum. Direkt güç kaynağına bağlamam lazım fakat güç kaynağına bağlarsam fanları bu sefer ekran kartını takamam bu konuda gerçekten oldukça zor durumdayım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim ayrıca monitörü bağladım da VGA no signal yazısı çıkıyor. Ekran gelmiyor. Resimli bir şekilde de sorunumu hemen aktaracağım. İyi pazarlar dilerim herkese.

@Recep Baltaş
1.jpg
2.jpg
3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
2500 TL'ye sistem toplama rehberindeki gibi bir sistem topladım. Anakart, işlemci vs aynı ancak aynı kasadan bulamadığım için Frisby FC-8925G aldım. Öncelikle şöyle bir sıkıntım var anakartta güç girişi olan 4 pinlik bir yer var videodada bahsedilen yer işlemcinin hemen sol üstünde bulunan güç kaynağından gelen kablo 2 pinli bunu buraya taktım herhangi bir sıkıntı yok güç geliyor daha sonra kasanın içindeki fanlar anakarta takamıyorum. Direkt güç kaynağına bağlamam lazım fakat güç kaynağına bağlarsam fanları bu sefer ekran kartını takamam bu konuda gerçekten oldukça zor durumdayım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim ayrıca monitörü bağladım da VGA no signal yazısı çıkıyor. Ekran gelmiyor. Resimli bir şekilde de sorunumu hemen aktaracağım. İyi pazarlar dilerim herkese.

@Recep Baltaş
Eki Görüntüle 193274 Eki Görüntüle 193275 Eki Görüntüle 193276

Geçmiş olsun kardeşim.
Anakarta bağlamam için dönüştürücü edinmelisin. Anakart ında sus fan doluysa çoğaltıcıya da ihtiyacın olacak. Doğruca bağlamam da mümkün. Bunun için de melox çoğaltıcı edinmelisin.

Yeni konular

Geri
Yukarı