Çözüldü Frisby FC-8935G 650W 80 Plus HDD takma yeri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

K1ng06

Hectopat
Makaleler
5
Yer
izmir
Vatan'dan aldığım Frisby FC-8935G 650W 80 Plus kasama 2.5 inch HDD takmak istiyorum kutuları kurcaladım ama kullanıcı kılavuzunu bulamadım. Birleştirmeyi Vatan yaptığı içinde için çok bilmiyorum aynı model kasası olan ya da kasının kılavuzunu bulan atabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
2.5 inc olduğu için SSD bölümüne takabilirsiniz. Yuvarlak içerisine aldığım kısma montajını yapabilirsin. Veya onu yapamazsanız direkt kasa içerisinde yerde durabilir.
Büyük ihtimalle PSU cover bölgesinde kızak vardır diye düşünüyorum.

Bu arada söylemiş olayım. Çok kötü bir seçim yapmışsınız. Hem kasa olarak hem de PSU olarak. Kasanın hava akışı çok kötü. PSU ise çok kalitesiz.

@RHEZNOW umarım bana Frisby markasını savunmazsın. Dinliyorum.

Son düzenleme:
2.5 inc olduğu için SSD bölümüne takabilirsiniz. Yuvarlak içerisine aldığım kısma montajını yapabilirsin. Veya onu yapamazsanız direkt kasa içerisinde yerde durabilir.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    160,8 KB · Görüntüleme: 101
Çözüm
Büyük ihtimalle PSU cover bölgesinde kızak vardır diye düşünüyorum.

Bu arada söylemiş olayım. Çok kötü bir seçim yapmışsınız. Hem kasa olarak hem de PSU olarak. Kasanın hava akışı çok kötü. PSU ise çok kalitesiz.

Bende kötü bir seçim olduğunun farkına aldığımız zaman vardım en yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyorum sizin bildiğiniz kasa ve PSU varsa atabilir misiniz.

200-250 arası zorlarsam 300 olur.
Hocam o fiyata alacağınız üründen hayır gelmez. Kasa ve PSU için bütçenizi biraz daha arttırmanızı öneririm.

Sanırım kasaya 800 TL para ödemişsiniz. Elinizdeki satın yine 800 TL paranız olacak. Eğer bunu kabul ediyorsanız öneri yapabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı