Frisby FC-8935G 650W 80 Plus PSU'dan gelen cızırtı sesi

darannn

Picopat
Daha fazla  
Kasa: Frisby FC-8935G 650W 80 Plus

Sistemi alalı 5-6 ay oldu. Uzun süredir PSU'dan cızırtı sesi geliyor, sıkıntı çıkarır mı? Korkuyorum açıkcası.

Vatanbilgisayara götürdüm, sistemi toplattığım kişi sıkıntı çıkarmaz dedi ama güvenemedim.

Son düzenleme:
Bu kasanın bir benzerini zamanında bir arkadaşım almıştı. 2 gün sonra PSU yanmıştı ve anakart, diğer bileşenlerini zar zor kurtarmıştı. Yani, ben pek güvenmiyorum, yeni bir PSU alın bence.

PSU' dan geldiğine emin misiniz ? Ekran kartından Coil Whine da olabilir. Gerçi şimdi gördüm Frisby PSU nedir Allah aşkına.

Kasa: Frisby FC-8935G 650W 80 Plus

Sistemi alalı 5-6 ay oldu. Uzun süredir PSU'dan cızırtı sesi geliyor, sıkıntı çıkarır mı? Korkuyorum açıkcası.

Vatanbilgisayara götürdüm, sistemi toplattığım kişi sıkıntı çıkarmaz dedi ama güvenemedim.
PSU 80 Plus sertifikalı değilse tehlikeli sonuçlar doğurabilir eğer sertifikalı ise herhangi bir sorun çıkarmaz ek olarak garantisi devam ediyorsa değiştirmende fayda var.

PSU 80 Plus sertifikalı değilse tehlikeli sonuçlar doğurabilir eğer sertifikalı ise herhangi bir sorun çıkarmaz ek olarak garantisi devam ediyorsa değiştirmende fayda var.
Garantisi devam ediyor fakat değiştirebilir miyim gerçekten? Değiştirme süreci kaç gün sürer bir bilginiz varmı? Bilgisizim de bu konularda. Ve son olarak Kasayı mı değişirler yoksa güç kaynağını mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı