Frisby FC-9315G vs. Frisby Venom

Plenkss

Picopat
Daha fazla  
İki kasa arasında iki fark var:
1- 50W PSU farkı,
2- Birinin önü metal ızgara diğerininki temperli cam.
Sizce hangisini almalıyım?
Metal ızgara ile temperli camın arasında fark edilecek kadar soğutma farkı olur mu?
Kasaların linklerini aşağıya koydum:
Not: 50W PSU farkı benim için fark etmez ikisi de siteme yetiyor.
600W metal ızgaralı kasa: Frisby FC-9315G 600W 80+ Dahili PSU'lu USB 3.0 4xRGB Fan ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa - incehesap.com
650W temperli camlı kasa: Frisby Venom FC-9270G 650W 80+ Temperli (Dual-Ring RGB Fan - AURA Sync) ATX Gaming Kasa incehesap.com

Konu başlığına bakınca aklıma direkt şu söz geldi:

"Eğer bir kötüyle başka bir kötü arasında seçim yapmak zorunda kalırsam, hiç seçmemeyi tercih ederim."

Geralt of Rivia

Şaka bir yana iki kasada gerek PSU'ları gerekse kasa hava akışları bakımından kötü.

2 Kasa da beş para etmez.

Neden?
Kasa alternatif.
agam 550w ı ne yapam ben
Konu başlığına bakınca aklıma direkt şu söz geldi:

"Eğer bir kötüyle başka bir kötü arasında seçim yapmak zorunda kalırsam, hiç seçmemeyi tercih ederim."

Geralt of Rivia

Şaka bir yana iki kasada gerek PSU'ları gerekse kasa hava akışları bakımından kötü.
madem kötü neden mithrain yaptığı sistemde kullandı bunu

Madem kötü neden mithrain yaptığı sistemde kullandı bunu.

Mithrainin bilgisayarlardan haberi var mı acaba? Sponsorlar topluyor sistemi mithrainde videosunu çekip aşağı link koyuyor. Benim attığım PSU 550W, 12 v kanalından daha fazla güç veriyor. Senin attığın güç kaynaklarının sertifikası yok 650W, 600W mı vereceğini sanıyorsun?

Agam şöyle saçma yorumlar yazmayın nedenini yazında bileyim.

Sanki anlayacaksınız. Çok kalitesiz kondansatörler kullanıyor ve hiçbir sertifikası yok bu nedenle çoğunlukla bir elektrik kesintisine bile gidiyor. Senin attıkların 500 anca verebiliyormuş sertifikasız ve beş para etmez. Üzerine Frisby marka kalitesi olarak kalitesiz ve hiçbir şeyi alınmaz.

Mithrainin bilgisayarlardan haberi var mı acaba? Sponsorlar topluyor sistemi mithrainde videosunu çekip aşağı link koyuyor. Benim attığım PSU 550W, 12 v kanalından daha fazla güç veriyor. Senin attığın güç kaynaklarının sertifikası yok 650W, 600W mı vereceğini sanıyorsun?
80+ var sadece
Sanki anlayacaksınız. Çok kalitesiz kondansatörler kullanıyor ve hiçbir sertifikası yok bu nedenle çoğunlukla bir elektrik kesintisine bile gidiyor. Senin attıkların 500 anca verebiliyormuş sertifikasız ve beş para etmez. Üzerine Frisby marka kalitesi olarak kalitesiz ve hiçbir şeyi alınmaz.
heh tamam söyle anlat hacım

Geri
Yukarı