Frisby FC-9315G vs. Frisby Venom

Plenkss

Picopat
Daha fazla  
İki kasa arasında iki fark var:
1- 50W PSU farkı,
2- Birinin önü metal ızgara diğerininki temperli cam.
Sizce hangisini almalıyım?
Metal ızgara ile temperli camın arasında fark edilecek kadar soğutma farkı olur mu?
Kasaların linklerini aşağıya koydum:
Not: 50W PSU farkı benim için fark etmez ikisi de siteme yetiyor.
600W metal ızgaralı kasa: Frisby FC-9315G 600W 80+ Dahili PSU'lu USB 3.0 4xRGB Fan ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa - incehesap.com
650W temperli camlı kasa: Frisby Venom FC-9270G 650W 80+ Temperli (Dual-Ring RGB Fan - AURA Sync) ATX Gaming Kasa incehesap.com

O zaman 650W veya 600W'lık önü metal ızgaralı bir kasa önerir misiniz?

Evet kalitelidir ikisi de hava akışı da mükemmeldir.

tamamdır teşekkürler
Evet kalitelidir ikisi de hava akışı da mükemmeldir.
teşekkürler

İki kasa arasında iki fark var:
1- 50W PSU farkı,
2- Birinin önü metal ızgara diğerininki temperli cam.
Sizce hangisini almalıyım?
Metal ızgara ile temperli camın arasında fark edilecek kadar soğutma farkı olur mu?
Kasaların linklerini aşağıya koydum:
Not: 50W PSU farkı benim için fark etmez ikisi de siteme yetiyor.
600W metal ızgaralı kasa: Frisby FC-9315G 600W 80+ Dahili PSU'lu USB 3.0 4xRGB Fan ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa - incehesap.com
650W temperli camlı kasa: Frisby Venom FC-9270G 650W 80+ Temperli (Dual-Ring RGB Fan - AURA Sync) ATX Gaming Kasa incehesap.com
Hocam 780 lira bu çöp kasalara verecekseniz hayırlı olsun,ne diyeyim. 3 gün sonra Show Haber'de izlemeyiz umarım seni. CORSAIR Carbide Serisi SPEC-DELTA RGB 550W 80+ Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA önerimdir.
Mithrainin bilgisayarlardan haberi var mı acaba? Sponsorlar topluyor sistemi mithrainde videosunu çekip aşağı link koyuyor. Benim attığım PSU 550W, 12 v kanalından daha fazla güç veriyor. Senin attığın güç kaynaklarının sertifikası yok 650W, 600W mı vereceğini sanıyorsun?
Hocam Mithrain Amd için bile Amd alıp evi mi ısıtacağız diyor Dünyadan bir haber.Sponsoru ona bilgisayarı yollarken bu 8k Cyberpunk oynatır dese aynısını söyler.

Hocam 780 lira bu çöp kasalara verecekseniz hayırlı olsun,ne diyeyim. 3 gün sonra Show Haber'de izlemeyiz umarım seni. CORSAIR Carbide Serisi SPEC-DELTA RGB 550W 80+ Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA önerimdir.

Hocam Mithrain Amd için bile Amd alıp evi mi ısıtacağız diyor Dünyadan bir haber.Sponsoru ona bilgisayarı yollarken bu 8k Cyberpunk oynatır dese aynısını söyler.
anladım :D

evet bu kasada güzel ama önü temperli cam
temperli cam ile ızgara olanda fark edilecek kadar soğutma farkı oluyor mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı