FRISBY FM-315K Optik Mouse İncelemesi

Merhabalar efenim. Ben Hayri. Bugün sizlerle birlikte 9.5TL'ye aldığım mükemmel mouse'un incelemesini yapacağım. Bütçem buna yetti bunu aldım.

Fotoğraflardan başlayalım ;

1rDnWG.jpg
Ag6YPz.jpg
bYM4PY.jpg
bYM410.jpg
G521Ov.jpg
LEgo6b.jpg
RB964Z.jpg

Aslında eski emektarımı çok çok seviyordum. A4tech g3-200n idi markası. 20TL'ye almıştım. Eski emektara 4 günde bir pil takmak zorunda kalıyordum ve mouse aniden takılıyordu USB baglantısı kopmamasına rağmen. Ben de çareyi ucuz bir mouse aramakta buldum. Emektar elime çok iyi oturuyordu. Bu tam oturmadı. Mouseu avuç içim ile kavrayınca parmaklar 1,2 cm dışarı çıkıyor. MAalesef kutuyu açtığımda hüsran ile karşılastım. Mousenin üstüne beyaz beyaz lekeler vardı. Islak mendil ile sildim düzelmedi. sanırım boya atması.. :(

CS 1.6 ve lol oyununda denedim. İlk almama rağmen çabuk alıştım. Gerçekten cs'de çok büyük fark elde ettim. Eski mousem ile tam hedefi vuramıyordum ıskalıyordum. Şimdi çok rahat hedefe tutup vuruyorum. Nedenini ise bilemiyorum. Psikolojik de olabilir :D

Sorunuz varsa cevaplarım. Tam bir F/P ürünü. Bozulduğu zaman buraya yazarım sizde dayanıklı olup olmadıgını anlarsınız :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hayırlı olsun. Sosyalde biz frisby önermiyoruz diye biliyorum. Daha önce kendim 40tl verip frisby kablosuz mouse aldım ve sonuç hüsran oldu 2. haftasında orta tuş bozuldu. Umarım sizinkininde sonu böyle olmaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı