Frisby FS 192 BT stereo hoparlör mini inceleme

smithblacksmith

Kilopat
Makaleler
10
Daha fazla  
Merhaba,

Yeni aldığım ve hiçbir yerde incelemesi bulunmayan soundbarı tanıtmak istiyorum;

Ürün öncelikle bayağı sağlam hissettiriyor, malzeme kalitesi oldukça güzel fakat biraz büyük olduğunu söyleyebilirim. Compact, mekanik klavyeler kadar uzunluğu var.

Stereo özelliğini test ettim ve bununla oyunlarda ses bile kasabilirsiniz, aşırı belirgin stereosu var.

Bluetooth ile bağlanılabiliyor, USB ve AUX ile hatta SD kart ile de bağlanılabiliyor.

Şarjını henüz test etmedim ama 8 saati aşkın sürelere kadar dayanıyor.

Ses şiddetinin hiç bu kadar yüksek olacağını beklemiyordum, 20 ses şiddetinde takılıyorum ama 100 şiddetine alınca kesinlikle komşular kapıya dayanır ve bozulma olmuyor seslerde.

150₺ verip Logitech'in kablolu hoparlöründen almak yerine bu hoparlörü almanızı öneririm.

İnceleme biraz aceleye geldi ama bu hoparlör zamlanmadan almanız için alelacele yazdım.

YouTube'a videosunu da çekmeyi düşünüyorum henüz bir videosu yok.

Hoparlördeki soru işaretlerimi de belirteyim;

Üstünde "m" yazıyor bu ne işe yarıyor bilmiyorum ama tahminimce "mode" radyo olabilir.

Şarj göstergesi göremedim, sitesinde driver da bulamadım.

Distribütör comsis fakat onlarla da irtibat kurmak biraz zor, canlı destek vs. yok direkt aramak gerekiyor.

Bunların dışında hoparlör bayağı iyi...

230₺
Stereo.
Kablolu + kablosuz kullanım.
Uzun pil ömrü.
Bayağı yüksek ve kaliteli ses.

Daha ne olsun?

Dosya Ekleri

• 5fca03b7b4cd18.94082687_qjonkfeimplgh_240.jpg
    5fca03b7b4cd18.94082687_qjonkfeimplgh_240.jpg
    4,2 KB · Görüntüleme: 62
  • 5fca03b7892966.55179804_pqmjoglnekihf_240.jpg
    5fca03b7892966.55179804_pqmjoglnekihf_240.jpg
    2,6 KB · Görüntüleme: 55
Öncelikle iyi günlerde kullanın ve bir soru sormak istiyorum.

Ürünü AC olarak kullanabilme özelliği var mı?

Yani, kablo ile prize takıp kullababiliyor musunuz? Yoksa sürekli bataryasını şarj edip mi kullanıyorsunuz?

Öncelikle iyi günlerde kullanın ve bir soru sormak istiyorum.

Ürünü AC olarak kullanabilme özelliği var mı?

Yani, kablo ile prize takıp kullababiliyor musunuz? Yoksa sürekli bataryasını şarj edip mi kullanıyorsunuz?

Prize takıp kullanabiliyorsunuz aynı anda şarj da oluyor fakat tuhaf bir sorunu var, bilgisayarın USB girişiyle şarj edince cızırtı sesi çıkıyor.

Normal powerbank ve prizden şarj ettiğimde cızırtı yok, nedenini anlamadım. (AUX + USB kablosu bilgisayara takılıyken yapıyor, AUX'u çıkarınca düzeliyor ama ben prizden şarj ediyorum sorun yok.)

Merhaba,

Yeni aldığım ve hiçbir yerde incelemesi bulunmayan soundbarı tanıtmak istiyorum;

Ürün öncelikle bayağı sağlam hissettiriyor, malzeme kalitesi oldukça güzel fakat biraz büyük olduğunu söyleyebilirim. Compact, mekanik klavyeler kadar uzunluğu var.

Stereo özelliğini test ettim ve bununla oyunlarda ses bile kasabilirsiniz, aşırı belirgin stereosu var.

Bluetooth ile bağlanılabiliyor, USB ve AUX ile hatta SD kart ile de bağlanılabiliyor.

Ses şiddetinin hiç bu kadar yüksek olacağını beklemiyordum, 20 ses şiddetinde takılıyorum ama 100 şiddetine alınca kesinlikle komşular kapıya dayanır ve bozulma olmuyor seslerde.

150₺ verip Logitech'in kablolu hoparlöründen almak yerine bu hoparlörü almanızı öneririm.

İnceleme biraz aceleye geldi ama bu hoparlör zamlanmadan almanız için alelacele yazdım.

Üstünde "m" yazıyor bu ne işe yarıyor bilmiyorum ama tahminimce "mode" radyo olabilir.

Distribütör comsis fakat onlarla da irtibat kurmak biraz zor, canlı destek vs. yok direkt aramak gerekiyor.

230₺
Stereo.
Uzun pil ömrü.

Daha ne olsun?
Ben bilgisayara bağlayamadım yardımcı olur musun?
Merhaba,

230₺
Stereo.
Uzun pil ömrü.

Daha ne olsun?
bende frisby fs 2134 var bilgisayara bağlayamadım yardımcı olurmusun

Geri
Yukarı