Frisby Venom fan RGB'leri ve egzoz fanı bozuldu

TrollManXD

Hectopat
Frisby Venom FC-9270G marka kasayı kullanıyorum. Fanların RGB'leri renkli ama bugün oyun oynarken bir anda hepsi beyaz beyaz parlamaya başladı, egzoz fanımda dönmüyordu. Normalde elimle fana dokunduğumda dönmeye başlardı ama bu sefer dokundum dönmedi biraz çevireyim dedim takılma sesleri geldi sonra fark ettim egzoz fanın pervanesi çıkmış. Kasayı 1 senedir kullanıyorum ilk kez böyle bir şey yaşadım internetten baktım başkası da yaşamış mı böyle bir şey diye ama bulamadım. Ne yapmalıyım fan pervanesi çıktı kasanın RGB'leri de beyaz kaldı. Görselleri ekledim yardımlarını bekliyorum.

egzoz.jpg

kasa.jpg

Elinizle fanın çalışabilmesi için hareket ettirdiğinizi belirtmişsiniz ömrünün sonuna geldiğinin kanıtı bu günde geçmiş olsun, fanınızın yaprakları da fırlamış bir daha kaliteli ürün tercih etmeniz dileğiyle.

Elinizle fanın çalışabilmesi için hareket ettirdiğinizi belirtmişsiniz ömrünün sonuna geldiğinin kanıtı bu günde geçmiş olsun, fanınızın yaprakları da fırlamış bir daha kaliteli ürün tercih etmeniz dileğiyle.

Hocam ömrünün sonuna gelmiş derken biraz abartı olmamış mı? Kasayı alalı 1 sene oldu. Çıkan yaprakları geri takılamaz mı garantisi de duruyor hala.

Hocam zaten fanları elinizle hareket ettirip çalıştırmak normal bir durum değil.
Kasanın ömrünün tamamladığının bir belirtisi bence bu.
Frisby kasaları almamak için bir neden daha.

Dediğim gibi kasayı alalı 1 sene oldu garantisi duruyor hala onlara versem bir şey yapmazlar mı? Bir de kasayı uzun zamandır temizlememiştim fanların o yüzden takıldığını düşünmüştüm yoksa normal olmadığını biliyorum temizlenince geçerler sanmıştım ama fazla geç kalmışım.

Hocam ömrünün sonuna gelmiş derken biraz abartı olmamış mı? Kasayı alalı 1 sene oldu. Çıkan yaprakları geri takılamaz mı garantisi de duruyor hala.
Olacak olayı anlatayım kullanıcı hatası diyecekler fan yaprakları çıkmaması gerek.
Abartı da değil markanın kalitesi doğrultusunda deyimi yerinde bir söz oldu.

Geri
Yukarı