Frisby Venom kasanın RGB'leri nasıl kapatılır?

şahin123456

Hectopat
Daha fazla  
Frisby Venom FC 9270-G marka kasamın kumandası yok. Reset SW yerine fan kablosunu bağladığımda sadece renkler değişiyor ama kapanmıyor hiçbir şekilde. Bunu kapatmanın bir yolu yok mu? Kumanda olmadan program indirerek ya da kabloları farklı yerlere takarak RGB'leri kapatmam mümkün mü?

Eğer güç kablosu aynı zamanda fan ledlerine de güç veriyorsa kapatamazsın.

Frisby Venom fc 9270-G marka kasamın kumandası yok. Reset SW yerine fan kablosunu bağladığımda sadece renkler değişiyor ama kapanmıyor hiçbir şekilde. Bunu kapatmanın bir yolu yok mu? Kumanda olmadan program indirerek ya da kabloları farklı yerlere takarak RGB'leri kapatmam mümkün mü?

Firsby uygulamasından kapat orada yazar RGB on yazar sen onu off yapacaksın.

Işıklı mekan gibi oldu artık kasalar ya.

Evet. Ben pek beğenmiyorum yeni kasaları. Yeni sistem alsam şu an kullandığım kasayı kullanmaya devam ederim.

Frisby Venom FC 9270-G marka kasamın kumandası yok. Reset SW yerine fan kablosunu bağladığımda sadece renkler değişiyor ama kapanmıyor hiçbir şekilde. Bunu kapatmanın bir yolu yok mu? Kumanda olmadan program indirerek ya da kabloları farklı yerlere takarak RGB'leri kapatmam mümkün mü?

RGB'lere güç veren kablo ayrı mı bağlanıyor? Ayrı ise çıkarabilirsiniz. Eğer ayrı değilse ve mümkün ise kablosunu kesebilirsiniz bir daha kullanmayacak iseniz. Kablosu da yoksa direkt fana gelen güçten alıyorsa o zaman yapabilirseniz LED'leri kopartın. Aklıma başka fikir gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş ya da kasaya RGB fan kontrolcüsü al işini görür onu fana takıyorsun kumandadan tak diye kapanıyor ama dolardan dolayı 150-500 arası mesela 6 fan slotlusu 3 slotlusu ya da daha pahalısı 12 slotlu olanıda var.

RGB kablosunu resete bağalama. Reseti anakarta bağla. Reset normal çalışsın RGB kablosu boşta kalsın. Benim kasamda resete bağlayınca renkler değişiyor. Ayrıca anakart RGB destekliyorsa anakarta bağlayarak kontrol edebilirsin diye biliyorum. Ben armory create mi ne var kurmadım. Sen bir araştır kurarsan faydası olabilir.

Eğer güç kablosu aynı zamanda fan ledlerine de güç veriyorsa kapatamazsın.
İmkansız yani.
Frisby uygulamasını nereden indireceğim?
RGB kablosunu resete bağalama. Reseti anakarta bağla. Reset normal çalışsın RGB kablosu boşta kalsın. Benim kasamda resete bağlayınca renkler değişiyor. Ayrıca anakart RGB destekliyorsa anakarta bağlayarak kontrol edebilirsin diye biliyorum. Ben armory create mi ne var kurmadım. Sen bir araştır kurarsan faydası olabilir.
MSİ B450M pro-m2 bunda RGB destekliyor mu?
MSİ B450M pro-m2 bunda RGB destekliyor mu?
Frisby uygulamasını bulamadım hiç bir yerde. Bulabilir misiniz ? Rica etsem.

Son düzenleme:
İmkansız yani.

MSI B450M Pro- M.2 bunda RGB destekliyor mu?

Frisby uygulamasını bulamadım hiçbir yerde. Bulabilir misiniz? Rica etsem.

Yoksa RGB kontrölcüsü alın hocam.

İmkansız yani.

Frisby uygulamasını bulamadım hiçbir yerde. Bulabilir misiniz? Rica etsem.

Senin anakartın destekliyor mu bilmiyorum. Onun ayrı bir yazılımı olabilir. Yalnız senin RGB zaten resete bağlı. Anakartta bağımsız çalışıyor. Yani yazılım indirsen de pek etkili olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı