Frostpunk çiğ gıda toplanmıyor

348103

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Frostpunk'a bir hevesle giriyorum Türkçe var, açıyorum oyunumu, alıyorum çerezleri başlıyorum oynamaya. Her şey çok güzel evler yapmışım hastaneler var, kömür var, odun var, yollar var. Sonra halk diyor ki açım. Bende diyorum ki al çay iç hararetini alır tabii yemiyorlar hemen bir yemekhane 3 tane avcı kulubesi yapıyorum ve hepsine tam işçi veriyorum, adamlar sabahları çok güzel çıkıyor avlanmaya yemek getiriyorlar ama ne yaparsam yapayım çiğ gıda bölümünde gözükmüyor. Bunun için bir şey inşa etmem falan mı gerek?

O zaman senin sorunun halkı çok fazla aç bırakmışsın gelir gelmez yemeği gömüyorlar öyle bir durumda o yüzden sıfır gözüküyor. Yani nüfusa göre az yemek geliyor.

@Shimada Sensei @PPrens hocalarım acaba işçilerimi izne çıkarmanın bir yolu var mıdır biliyor musunuz mesela işte 1 gün tatil yapsın diğer günler çalışsın gibi.
Yok öyle bir olay. Herkes it gibi çalışmalı yoksa memleket gidecek elden. Çoluğu çocuğu bile çalıştır. Binaların verimliliğine dikkat et örneğin işçilerin hepsi hastalanırsa o zaman verimlilik düşer, hasta olanları işten çıkarıp diğer binalardan sağlam adam çekmen lazım sonra onlar iyileşince çektiğin yerlere geri dağıt.

Yeni konular

Geri
Yukarı